Results

Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Drake Copley              12 Churchill County              11.28        
  2  Ben Granados              11 Carson                        11.35        
  3  Josiah Schmidt            12 Reed                          11.57        
  4  Aaron Proctor             12 Fernley                       11.62        
  5  Jeshua Fixel              11 Excel Christian               11.63        
  6  Erick Lopez               12 Lowry                         11.64        
  7  Cooper Henderson          11 Fernley                       11.68        
  8  Brendan Garner            12 Hug                           11.72        
  9  Nick Braido               11 Damonte Ranch                 11.73        
 10  Peter Hile                11 Reed                          11.79        
 11  Trevor Kibala             11 Reed                          11.84        
 12  Jacob Frazier             12 Lowry                         11.84        
 13  Colton Peterson           11 Churchill County              11.86        
 14  Jesus Valdez              12 Yerington                     11.93        
 15  Noah Kauffman             11 McQueen                       12.15        
 16  Tony Torres               10 Mineral County                12.19        


Varsity Boys 100 Meters Prelims
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  2  Brendan Garner            12 Hug                          10.96h        
  3  Drake Copley              12 Churchill County             11.05h        
  3  Trevor Kibala             11 Reed                         11.05h        
  5  Erick Lopez               12 Lowry                        11.15h        
  6  Colton Peterson           11 Churchill County             11.19h        
  7  Jeshua Fixel              11 Excel Christian              11.22h        
  8  Aaron Proctor             12 Fernley                      11.28h        
  9  Nick Braido               11 Damonte Ranch                11.29h        
 10  Peter Hile                11 Reed                         11.33h        
 11  Tony Torres               10 Mineral County               11.45h        
 12  Cooper Henderson          11 Fernley                      11.48h        
 13  Ben Granados              11 Carson                       11.50h        
 14  Jesus Valdez              12 Yerington                    11.53h        
 14  Jacob Frazier             12 Lowry                        11.53h        
 16  Noah Kauffman             11 McQueen                      11.54h        
 17  Shovante Shaw-Thomas      11 Pyramid Lake                 11.55h        
 18  Julien Buckner            11 North Valleys                11.56h        
 19  DJ Littleton              11 Incline                      11.58h        
 19  Tyki Ngo                  11 Coral Academy of Science     11.58h        
 21  Audie Dellavella          12 Galena                       11.60h        
 22  Austen Chu                12 Galena                       11.67h        
 23  Orlando Morales           10 Yerington                    11.75h        
 23  Kody Gray                 10 Douglas                      11.75h        
 25  Jacob Estepa              11 McQueen                      11.76h        
 25  Logan Shima               10 Galena                       11.76h        
 27  Andrew Hawn               11 Douglas                      11.77h        
 28  Chris DeAngelo            11 Spring Creek                 11.78h        
 29  Schuyler Louie            12 Galena                       11.80h        
 30  Kobe Spurlock             12 Excel Christian              11.81h        
 31  Champ Robertson           11 Reed                         11.82h        
 32  Austin Parawan            12 Reed                         11.83h        
 33  Brandon Zile              12 Pershing County              11.84h        
 33  Joe Telleria              12 Elko                         11.84h        
 35  Michael Binnell           11 Spanish Springs              11.87h        
 36  Zach Mahoney              11 Sparks                       11.90h        
 37  Michael Doughty           12 Tahoe-Truckee                11.95h        
 38  Reed Westwood             10 Spring Creek                 11.96h        
 39  Brian Taylor                 Yerington                    11.98h        
 40  Timur Krapivin            10 Lowry                        12.05h        
 40  Chance Smith              11 Carson                       12.05h        
 42  Abner Lopez               12 Sparks                       12.11h        
 43  Isaiah Diaz               10 Battle Mountain              12.12h        
 44  Dylan Cleary               9 Incline                      12.13h        
 45  Darryll Heyward           12 Carson                       12.15h        
 46  robert Moffitt             9 North Valleys                12.16h        
 47  Blake London              10 Spanish Springs              12.17h        
 48  Bryan Duenas              11 Churchill County             12.22h        
 49  Chris Whitehurst          10 Fernley                      12.25h        
 50  Bernard Rongcal           12 Coral Academy of Science     12.29h        
 50  Marcus Trotter            11 Tahoe-Truckee                12.29h        
 50  Raymond Orzech            11 Lowry                        12.29h        
 53  Christian Grey            12 Douglas                      12.30h        
 54  Grant Goins               11 Sierra Lutheran              12.33h        
 55  Hayden Litka              10 Douglas                      12.34h        
 56  Alex Freeman              11 Tahoe-Truckee                12.35h        
 57  Alex Ruiz                 12 Elko                         12.38h        
 58  Shawn Emm                  9 Sierra Lutheran              12.41h        
 58  Tyler Brumis              11 South Tahoe                  12.41h        
 60  Austin Tweedy             12 Mineral County               12.45h        
 60  Aleki Po'oi               11 Sparks                       12.45h        
 62  Jaden Wilson              11 Fernley                      12.48h        
 62  Eric Estrada              11 Coral Academy of Science     12.48h        
 64  Bret Walker               12 Sierra Lutheran              12.49h        
 64  Michael Rhoades            9 Dayton                       12.49h        
 66  Daniel Brown              11 Damonte Ranch                12.51h        
 67  Clayton Steelmon          12 Churchill County             12.52h        
 67  Tino Anglemire            11 McQueen                      12.52h        
 69  Peter Miklich             10 Dayton                       12.55h        
 70  Jordan Khabbazi           11 McQueen                      12.61h        
 71  Noah Cleary               12 Incline                      12.69h        
 72  Dominic Acevedo           12 Tahoe-Truckee                12.74h        
 73  Izaak Stahl               12 Battle Mountain              12.75h        
 74  Noah Moran                12 Wooster                      12.81h        
 75  Zane Weston                9 Dayton                       12.82h        
 75  Michael Timm              12 Spring Creek                 12.82h        
 77  Kaleb Villa                9 South Tahoe                  12.83h        
 78  Eric Mason                 9 Smith Valley                 12.86h        
 79  CJ Warnke                 10 Virginia City                12.92h        
 80  Daniel Allen              11 Elko                         12.94h        
 81  Brandon Henry             12 Pyramid Lake                 12.95h        
 82  Tristen Blevens           12 Silver Stage                 13.00h        
 83  Stephen West               9 Sierra Lutheran              13.02h        
 84  Austin Peevers            10 Virginia City                13.05h        
 85  Jon Pech-Montoya          11 Coral Academy of Science     13.22h        
 86  Dillon Gregg               9 Smith Valley                 13.23h        
 87  Colton Hope               11 Hug                          13.25h        
 88  Jarrett Bailey            11 North Valleys                13.36h        
 89  Nattee Wirachotikulroj    12 Churchill County             13.41h        
 90  Sam Alvarez               12 Whittell                     13.52h        
 91  Casey Bruns               11 Elko                         13.55h        
 92  Gage Johnson              10 Owyhee                       13.78h        
 93  Augustino Tavita          12 Wooster                      13.79h        
 94  Jared Lu                  11 Hug                          13.83h        
 95  Austin Sabloff            11 Reno                         13.92h        
 96  Michael Wadlow            12 Mineral County               13.99h        
 97  Trayce Ralston            12 Owyhee                       14.12h        
 98  Basil D'Angelo             9 South Tahoe                  14.27h        
 99  Dean Kallas               10 South Tahoe                  14.49h        
100  Nathan Scott               9 Virginia City                14.94h        
101  Jun Wen                   11 Wooster                      15.10h        
102  Levi Anguiano              9 Dayton                       16.10h        
     Oscar Valladares          11 Silver Stage                    DNS        
     Drew Maitland             11 Spanish Springs                 DNS        
     Godwin Igbekoyi           11 North Valleys                   DNS        
     Luis Sanchez              12 Damonte Ranch                   DNS        
     John Barlow                9 Silver Stage                    DNS        
     Eleazar Santiago          11 Incline                         DNS        
     Gilbert Vazquez-Polanco   10 Carson                           NT        
     Payton Ayers              12 Battle Mountain                 DNS        
     Xauon Hall                12 Wooster                         DNS        
     Martin Cholico            12 Pershing County                 DNS        
     Johnathon Stevenson       11 Hug                             DNS        
     Dustin Noriega            11 Virginia City                    NT        
     Matthew Writer            10 Spring Creek                    DNS        
     Cody McAbee               12 Sparks                          DNS        
  1  Josiah Schmidt            12 Reed                         10.38h        


Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Drake Copley              12 Churchill County              23.62        
  2  Erick Lopez               12 Lowry                         23.72        
  3  Brandon Jones             10 Spanish Springs               23.84        
  4  Ben Granados              11 Carson                        23.94        
  5  Jeshua Fixel              11 Excel Christian               24.14        
  6  Colton Peterson           11 Churchill County              24.15        
  7  Kobe Spurlock             12 Excel Christian               24.69        
     Josiah Schmidt            12 Reed                            DNS        


Varsity Boys 200 Meters Prelims
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ben Granados              11 Carson                        23.50        
  2  Colton Peterson           11 Churchill County              23.52        
  3  Brandon Jones             10 Spanish Springs               23.65        
  4  Erick Lopez               12 Lowry                         23.73        
  5  Josiah Schmidt            12 Reed                          23.77        
  6  Kobe Spurlock             12 Excel Christian               23.79        
  7  Jeshua Fixel              11 Excel Christian               23.81        
  8  Drake Copley              12 Churchill County              23.84        
  9  Jacob Frazier             12 Lowry                         24.12        
 10  Chance Smith              11 Carson                        24.14        
 11  Austin Parawan            12 Reed                          24.29        
 12  Andrew Hawn               11 Douglas                       24.33        
 13  Joe Telleria              12 Elko                          24.39        
 14  Brandon Zile              12 Pershing County               24.39        
 15  Champ Robertson           11 Reed                          24.42        
 16  Cooper Henderson          11 Fernley                       24.44        
 17  Godwin Igbekoyi           11 North Valleys                 24.46        
 18  Reed Westwood             10 Spring Creek                  24.53        
 19  Luke Gansberg             11 Douglas                       24.62        
 20  Kyle Walthers             10 Spring Creek                  24.64        
 21  Jajuan Thompson           10 Gabbs                         24.73        
 22  Grant Goins               11 Sierra Lutheran               24.75        
 23  Kody Gray                 10 Douglas                       24.79        
 24  Audie Dellavella          12 Galena                        24.79        
 25  Nick Braido               11 Damonte Ranch                 24.80        
 26  Julien Buckner            11 North Valleys                 24.92        
 27  Elijah Pearson            11 McQueen                       24.94        
 28  Schuyler Louie            12 Galena                        24.98        
 29  Isaiah Johnson            12 Reed                          25.01        
 30  Jacob Weber               12 Churchill County              25.03        
 31  Dylan Cleary               9 Incline                       25.04        
 32  Timur Krapivin            10 Lowry                         25.07        
 33  Austin Tweedy             12 Mineral County                25.14        
 34  Fernando Magona-Tovar     12 Damonte Ranch                 25.16        
 35  Tyki Ngo                  11 Coral Academy of Science      25.29        
 36  Michael Binnell           11 Spanish Springs               25.31        
 37  Tony Torres               10 Mineral County                25.32        
 38  Shawn Gleason             11 Fernley                       25.34        
 39  William Felix             11 Fernley                       25.40        
 40  Orlando Crespo            11 Wooster                       25.53        
 41  Carlos Cervantes          10 Yerington                     25.54        
 42  Tucker Nichols            11 Carson                        25.58        
 43  Michael Timm              12 Spring Creek                  25.60        
 44  Joe Avendano              11 Virginia City                 25.63        
 45  Jaden Wilson              11 Fernley                       25.64        
 46  Shawn Emm                  9 Sierra Lutheran               25.73        
 47  Alex Freeman              11 Tahoe-Truckee                 25.75        
 48  Scottie Smith             11 Lowry                         25.76        
 49  Ramon Velasquez           10 Damonte Ranch                 25.77        
 50  Alex Ruiz                 12 Elko                          25.83        
 51  Gilbert Vazquez-Polanco   10 Carson                        25.92        
 52  Robert Taylor             10 Douglas                       26.08        
 53  Austin Peevers            10 Virginia City                 26.13        
 54  Uriel Montelongo Tello    11 North Valleys                 26.20        
 55  Sebastian Poulsen         10 Coral Academy of Science      26.28        
 56  Zane Weston                9 Dayton                        26.40        
 57  Noah Cleary               12 Incline                       26.41        
 58  John Miles                10 Sierra Lutheran               26.48        
 59  CJ Warnke                 10 Virginia City                 26.55        
 60  Sunny Rojas                9 Dayton                        26.62        
 61  Clayton Steelmon          12 Churchill County              26.64        
 62  Brandon Henry             12 Pyramid Lake                  26.66        
 63  Jordan Khabbazi           11 McQueen                       26.66        
 64  Daniel Allen              11 Elko                          26.79        
 65  Gustavo Aguilar           12 Sparks                        26.83        
 66  Noah Moran                12 Wooster                       26.88        
 67  Bartek Kuzia              11 Smith Valley                  27.00        
 68  Kaleb Villa                9 South Tahoe                   27.05        
 69  Abner Lopez               12 Sparks                        27.14        
 70  Alex Czarnomski           11 Coral Academy of Science      27.23        
 71  Cody Shields              11 Tahoe-Truckee                 27.28        
 72  Romeo Lopez                9 South Tahoe                   27.31        
 73  Ivan Kaser-Norris          9 South Tahoe                   27.31        
 74  VJ Davis                  11 Yerington                     27.43        
 75  Jon Pech-Montoya          11 Coral Academy of Science      27.50        
 76  Ian McGraw                12 Smith Valley                  27.68        
 77  Jeremiah Ramos            11 Wooster                       27.83        
 78  Louis Afraid of Hawk       9 Gabbs                         27.89        
 79  Dillon Gregg               9 Smith Valley                  27.94        
 80  Casey Bruns               11 Elko                          28.11        
 81  Colton Hope               11 Hug                           28.25        
 82  Tryston Benko             10 South Tahoe                   28.34        
 83  Shovante Shaw-Thomas      11 Pyramid Lake                  28.40        
 84  Kyle Field                10 Dayton                        28.94        
 85  Jared Lu                  11 Hug                           29.15        
 86  Sam Alvarez               12 Whittell                      29.25        
 87  Rey Keene-Gutierrez       11 Galena                        29.50        
 88  Zackary Pittman           So Yerington                     30.30        
 89  Levi Anguiano              9 Dayton                        33.96        
 90  Jesse Euler               11 Smith Valley                  34.38        
     Luis Sanchez              12 Damonte Ranch                   DNS        
     Oscar Valladares          11 Silver Stage                    DNS        
     Johnathon Stevenson       11 Hug                             DNS        
     Tristen Blevens           12 Silver Stage                    DNS        
     Avery Sheppard            12 Sparks                          DNS        
     Austin Sabloff            11 Reno                            DNS        
     Drew Maitland             11 Spanish Springs                 DNS        
     Chris DeAngelo            11 Spring Creek                    DNS        
     Carlos Rivera             12 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Angel Paz-Robledo         11 Wooster                         DNS        
     Daimean Diaz              11 Battle Mountain                 DNS        
     Cody McAbee               12 Sparks                          DNS        
     Christian Schmenk          9 Incline                         DNS        
     Jalen Buckner             12 North Valleys                   DNS        
     Payton Ayers              12 Battle Mountain                 DNS        
     Stephen (Royce) Trumble    9 Reno                            DNS        
     Cole Eichele              12 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Dustin Noriega            11 Virginia City                   DNS        
     Ossian Liber              12 Spanish Springs                 DNS        
     Jesus Ruiz Alvarez         9 Galena                          DNS        


Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brandon Jones             10 Spanish Springs               52.10        
  2  Achilles Wright           12 Hug                           52.24        
  3  Edwin Casildo             11 North Valleys                 53.46        
  4  Brandon Zile              12 Pershing County               54.17        
  5  Christian Martinez        11 Hug                           54.41        
  6  Cameron Emerson           12 Reed                          55.09        
  7  Jason Hneitina            12 Fernley                       55.13        
  8  Elijah Pearson            11 McQueen                       55.18        
  9  TJ Stevens                12 Elko                          55.37        
 10  Darryll Heyward           12 Carson                        55.40        
 11  Travis Broughton          11 Silver Stage                  55.73        
 12  Patrick Nelson            10 Spanish Springs               55.76        
 13  Noah Osterman             11 Fernley                       55.89        
 14  Jacob Mandichak           11 Damonte Ranch                 56.23        
 15  Derek Rosemark            11 Reed                          56.49        
 16  Michael Timm              12 Spring Creek                  56.85        
 17  Isaiah Powell              9 Battle Mountain               57.02        
 18  Dominic Martinez           9 Carson                        57.42        
 19  Kyle Carsen-Burge         12 Reno                          57.44        
 20  Kyle Walthers             10 Spring Creek                  57.52        
 21  Zeke Washington           10 Churchill County              57.57        
 22  Tyjere Banks              12 Reed                          57.73        
 23  Samuel Roth                9 Lowry                         57.88        
 24  Robert Carlson            11 Yerington                     57.97        
 25  Michael Doughty           12 Tahoe-Truckee                 58.19        
 26  Micah Whitaker            12 Churchill County              58.30        
 27  Patrick Sullivan          11 Tahoe-Truckee                 58.36        
 28  Khalil Askey              11 Damonte Ranch                 58.38        
 29  Max Yang                  11 Galena                        58.83        
 30  Angelo Vann               11 Churchill County              58.91        
 31  Alejandro Garcia          11 Carson                        59.11        
 32  Grant Nicely              11 Tahoe-Truckee                 59.38        
 33  Bradley Rye                9 Incline                       59.63        
 34  Michael Rieger            11 North Valleys                 59.69        
 35  Sebastyon Moore           12 North Valleys                 59.85        
 36  Marcus Comia              12 Sparks                        59.89        
 37  Samuel Easterday          10 Coral Academy of Science    1:00.50        
 38  Will Ow-Wing               9 Yerington                   1:00.60        
 39  Adan Garcia               11 Carson                      1:00.70        
 40  Hayden Litka              10 Douglas                     1:00.84        
 41  Leonardo Rodriguez        11 Carson                      1:00.86        
 42  Isiah McLain              10 North Valleys               1:01.69        
 43  Austin Brown              12 Galena                      1:01.84        
 44  Austin Peevers            10 Virginia City               1:02.18        
 45  Aiden Gamble              10 Virginia City               1:02.33        
 46  Chris Whitehurst          10 Fernley                     1:02.95        
 47  Andres Lasario            11 Douglas                     1:03.08        
 48  Kevin Hanks               12 Elko                        1:03.19        
 49  Tyler Dohoney             12 Virginia City               1:03.32        
 50  Landen Galloway            9 Dayton                      1:03.63        
 51  Louis Afraid of Hawk       9 Gabbs                       1:03.63        
 52  Romeo Lopez                9 South Tahoe                 1:03.99        
 53  Sean Loberg               11 Coral Academy of Science    1:04.03        
 54  Sean Harrison             10 Whittell                    1:04.10        
 55  Dillon Jenkins            11 Incline                     1:04.43        
 56  Austin Sabloff            11 Reno                        1:04.87        
 57  Dominic Iannacchione      10 Sierra Lutheran             1:05.01        
 58  Mathew Cummings           11 Coral Academy of Science    1:05.04        
 59  Ben Harrison              11 Whittell                    1:06.20        
 60  Kyle Field                10 Dayton                      1:06.77        
 61  Jeremiah Ramos            11 Wooster                     1:07.24        
 62  Rhys Newton                9 Coral Academy of Science    1:07.30        
 63  Zackary Pittman           So Yerington                   1:10.44        
 64  Matthew Zwirtz- Hayes      9 Dayton                      1:15.06        
 65  Luke Kohler                9 Virginia City               1:15.61        
 66  Isaac Powers               9 Smith Valley                1:18.89        
 67  Jacob Weber               12 Churchill County            1:20.56        
 68  Levi Anguiano              9 Dayton                      1:20.97        
 69  Sean Shipman              12 Hug                         1:25.24        
 70  David Mareno               9 South Tahoe                 1:36.93        
     Christian Schmenk          9 Incline                         DNS        
     Alec Wong                 11 Wooster                         DNS        
     Michael Anduja            12 Sparks                          DNS        
     Michael Wadlow            12 Mineral County                  DNS        
     Cody McAbee               12 Sparks                          DNS        
     Cole Eichele              12 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Ezekiel Jackson            9 Pershing County                 DNS        
     Gabriel Olier             12 Wooster                         DNS        
     Spencer Lee               12 McQueen                         DNS        
     Gustavo Aguilar           12 Sparks                          DNS        
     Ryan Miner                12 Spring Creek                    DNS        
     Trey Hummel               10 Spanish Springs                 DNS        
     Raul Rincon                9 Pershing County                 DNS        
     Matthew Writer            10 Spring Creek                    DNS        
     Isaiah Johnson            12 Reed                            DNS        
     Curtis Okerstrom          11 Reed                            DNS        
     Johannes Lamprecht        10 Sierra Lutheran                 DNS        
     Dylan Sieber              11 Silver Stage                    DNS        
     Seth Cruze                 9 Galena                          DNS        
     Robert Taylor             10 Douglas                         DNS        
     Caleb Contreras           10 Sierra Lutheran                 DNS        
     Andrew Hawn               11 Douglas                         DNS        
     Miles Marion              10 Silver Stage                    DNS        
     Oscar Valladares          11 Silver Stage                    DNS        


Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Hunter Rauh               11 Carson                      2:05.19        
  2  Tony Lechuga              12 Damonte Ranch               2:05.69        
  3  Colby Thomas              10 Reno                        2:07.37        
  4  Bryce Welton              10 Galena                      2:08.43        
  5  Adam White                11 North Valleys               2:09.31        
  6  Richard Hubert            12 Reed                        2:09.41        
  7  Alberto Arroyo            12 Reed                        2:09.97        
  8  Gryphon Matthies          11 Carson                      2:11.03        
  9  Kevin Kirk                12 Yerington                   2:12.05        
 10  Edwin Casildo             11 North Valleys               2:14.30        
 11  Antonio Rodarte           10 Fernley                     2:15.48        
 12  Noah Mahlke               11 Spring Creek                2:16.33        
 13  Garett Whimple            11 Spring Creek                2:17.18        
 14  Jake Rider                10 Reno                        2:17.24        
 15  JR Demillo                12 Churchill County            2:17.53        
 16  Sebastian Hernandez        9 Incline                     2:17.65        
 17  Jason Logan               11 Dayton                      2:18.04        
 18  Logan Allen               11 Spring Creek                2:18.59        
 19  Mason Tannehill           12 Fernley                     2:18.95        
 20  Logan Wick                10 Reed                        2:19.21        
 21  Kyle Carsen-Burge         12 Reno                        2:19.50        
 22  Jared Stafford            11 Spanish Springs             2:19.75        
 23  Raul Rincon                9 Pershing County             2:20.00        
 24  Peter Neff                11 Elko                        2:20.31        
 25  Zachary Sever             10 Carson                      2:21.42        
 26  Matthew Kruse             10 Douglas                     2:21.94        
 27  Celime Garcia             11 Douglas                     2:22.10        
 28  Graydon Lynch             11 Galena                      2:22.49        
 29  Jerad Dore                11 Mineral County              2:23.13        
 30  Tyler Logan                9 Dayton                      2:23.35        
 31  Jesus Atkinson            10 Coral Academy of Science    2:24.13        
 32  Corrigan Ill              10 Wooster                     2:24.29        
 33  Grant Nicely              11 Tahoe-Truckee               2:24.77        
 34  Alex Klekas               11 Elko                        2:24.81        
 35  Keagan Anderson           11 Douglas                     2:25.05        
 36  Tyler Marsh               12 Churchill County            2:25.84        
 37  Michael Malone            10 Battle Mountain             2:26.66        
 38  KC Larkins                11 Tahoe-Truckee               2:26.86        
 39  Hunter Albisu             12 Lowry                       2:27.25        
 40  Isiah McLain              10 North Valleys               2:27.75        
 41  Ethan Daniels             11 Douglas                     2:29.03        
 42  Liam Tracy                10 Damonte Ranch               2:29.17        
 43  Khalil Askey              11 Damonte Ranch               2:30.05        
 44  Justin Cathey             12 Churchill County            2:30.08        
 45  Scott Hertzler            12 Damonte Ranch               2:30.60        
 46  Spencer Lee               12 McQueen                     2:30.92        
 47  Ashton Newman             11 Galena                      2:31.58        
 48  Andreas Gilson             9 Sierra Lutheran             2:32.01        
 49  Zach Larson               11 Tahoe-Truckee               2:33.34        
 50  Max Rock                   9 Incline                     2:36.81        
 51  Mathew Cummings           11 Coral Academy of Science    2:37.58        
 52  Alexander Munn            11 North Valleys               2:37.62        
 53  Juan Ayala                 9 Carson                      2:38.75        
 54  Christopher McGuire        9 Lowry                       2:39.55        
 55  Juan Gutierrez            12 Sparks                      2:40.54        
 56  Jordan Feliciano          12 Smith Valley                2:41.07        
 57  Spencer Gillis            11 Hug                         2:41.09        
 58  Jacob Tack                 9 Sierra Lutheran             2:42.80        
 59  Tyler Arson               12 Mineral County              2:43.42        
 60  Landon Steele              9 Virginia City               2:46.26        
 61  Leonardo Thai             12 Wooster                     2:46.58        
 62  Kyle Klein                 9 Smith Valley                2:49.81        
 63  Tommy Ornburg             10 Incline                     2:50.98        
 64  Camron Dunn               10 Pyramid Lake                2:52.60        
 65  Ryan Manning              11 Battle Mountain             2:53.22        
 66  Cameron Levene            10 Dayton                      3:00.62        
 67  Phoenix Kruse             11 Smith Valley                3:16.96        


Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Andrew Ribeiro            12 Spanish Springs             4:31.74        
  2  Daniel Horner             11 Spanish Springs             4:31.97        
  3  Carson Leavitt            12 Galena                      4:33.10        
  4  Jared Marchegger          11 Sierra Lutheran             4:36.40        
  5  Alex Klekas               11 Elko                        4:39.42        
  6  Montana Montgomery        10 Tahoe-Truckee               4:39.44        
  7  William Fallini-Haas      12 Spring Creek                4:40.75        
  8  Matthew Rice              11 McQueen                     4:40.95        
  9  Hanokheliyahu Gailson     10 Reno                        4:45.11        
 10  Will Kracaw               11 Lowry                       4:46.38        
 11  Jesus Trujillo gonzalez   11 North Valleys               4:47.63        
 12  Colby Thomas              10 Reno                        4:48.79        
 13  Nicholas McMillen         12 Reno                        4:49.08        
 14  Michael Bonnell           11 Reed                        4:49.55        
 15  Justus Fast               12 Galena                      4:50.66        
 16  Mason Keach               11 McQueen                     4:51.40        
 17  Andres Salas              11 Elko                        4:52.51        
 18  Anton Gamsby              10 Silver Stage                4:53.26        
 19  Kevin Kirk                12 Yerington                   4:53.28        
 20  Alberto Arroyo            12 Reed                        4:54.36        
 21  Kobe Lynch                11 Galena                      4:56.32        
 22  Logan Wick                10 Reed                        4:56.41        
 23  Teagan Hansen             10 Sierra Lutheran             4:56.85        
 24  Richard Hubert            12 Reed                        4:57.88        
 25  Xavier Angus              10 Damonte Ranch               4:58.89        
 26  Calin Laine               11 Tahoe-Truckee               5:01.03        
 27  George Skivington         11 Spring Creek                5:02.97        
 28  Liam Tracy                10 Damonte Ranch               5:04.06        
 29  Ethan Byasse              11 Carson                      5:04.44        
 30  Isaak Reid                10 Spanish Springs             5:08.33        
 31  Jayson Legott             12 Carson                      5:08.33        
 32  Luca Bucciachio            9 Damonte Ranch               5:09.04        
 33  Jason Logan               11 Dayton                      5:09.67        
 34  Justin Cathey             12 Churchill County            5:10.15        
 35  Curtis Prescott           12 Elko                        5:12.04        
 36  Hunter Albisu             12 Lowry                       5:12.48        
 37  Tyler Logan                9 Dayton                      5:12.60        
 38  Raul Rincon                9 Pershing County             5:12.67        
 39  Jake Rider                10 Reno                        5:13.57        
 40  Tyler Marsh               12 Churchill County            5:13.97        
 41  Niklas Pietzke             9 Incline                     5:14.11        
 42  Matthew Kruse             10 Douglas                     5:15.07        
 43  Brandon Koyama            11 Douglas                     5:15.59        
 44  Christian Chavez          12 Coral Academy of Science    5:16.34        
 45  Trevor Bruch              12 Elko                        5:17.34        
 46  Sebastian Hernandez        9 Incline                     5:17.39        
 47  Corrigan Ill              10 Wooster                     5:18.44        
 48  Trinity Medina            11 Carson                      5:19.49        
 49  Leonardo Ramirez          11 Sparks                      5:19.78        
 50  William Dick              10 Churchill County            5:20.06        
 51  Roberto Rodriquez         10 Silver Stage                5:22.38        
 52  Cody Jackson              10 Douglas                     5:22.50        
 53  Michael Malone            10 Battle Mountain             5:23.37        
 54  Jonathan Lemus            12 North Valleys               5:23.63        
 55  Ben Harrison              11 Whittell                    5:26.44        
 56  Ashton Newman             11 Galena                      5:28.45        
 57  Conan Porter               9 Damonte Ranch               5:29.21        
 58  Garrett Tognazzini        11 Churchill County            5:29.28        
 59  Isiah McLain              10 North Valleys               5:31.47        
 60  Andrew Yurcisin           12 Coral Academy of Science    5:31.67        
 61  KC Larkins                11 Tahoe-Truckee               5:34.49        
 62  Andreas Gilson             9 Sierra Lutheran             5:38.05        
 63  Ricardo Jacinto           10 Hug                         5:38.30        
 64  Thomas Amezcua            10 Battle Mountain             5:39.96        
 65  Jacob Crossman             9 Carson                      5:44.38        
 66  Christopher McGuire        9 Lowry                       5:44.44        
 67  Lance Owyhee              10 Owyhee                      5:44.45        
 68  Zach Larson               11 Tahoe-Truckee               5:49.39        
 69  Max Rock                   9 Incline                     5:50.20        
 70  Edillson Ulloa            11 Sparks                      5:55.93        
 71  Spencer Gillis            11 Hug                         5:59.14        
 72  Sean Harrison             10 Whittell                    6:01.99        
 73  Zendrick Griffeth          9 Coral Academy of Science    6:04.15        
 74  Hunter Donaldson          11 Spanish Springs             6:05.29        
 75  Jacob Tack                 9 Sierra Lutheran             6:05.53        
 76  Tyler Arson               12 Mineral County              6:05.72        
 77  Scott Plimpton            12 Pershing County             6:07.84        
 78  Juan Gutierrez            12 Sparks                      6:12.85        
 79  Leonardo Thai             12 Wooster                     6:14.73        
 80  Aiden Rippett              9 Whittell                    6:19.36        
 81  Cameron Levene            10 Dayton                      6:28.84        
 82  Dillon Jenkins            11 Incline                     6:29.54        
 83  Eric Mason                 9 Smith Valley                8:10.43        
 84  Jesse Euler               11 Smith Valley                9:11.70        


Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Daniel Horner             11 Spanish Springs            10:04.81        
  2  Andrew Ribeiro            12 Spanish Springs            10:05.05        
  3  Aric Turner               12 Damonte Ranch              10:05.67        
  4  Nicholas McMillen         12 Reno                       10:08.63        
  5  William Fallini-Haas      12 Spring Creek               10:08.79        
  6  Montana Montgomery        10 Tahoe-Truckee              10:19.49        
  7  Matthew Rice              11 McQueen                    10:22.72        
  8  Carson Leavitt            12 Galena                     10:26.19        
  9  Mason Keach               11 McQueen                    10:35.23        
 10  Jared Marchegger          11 Sierra Lutheran            10:37.96        
 11  George Skivington         11 Spring Creek               10:43.93        
 12  Connor Van Cott           10 Damonte Ranch              10:44.57        
 13  Kobe Lynch                11 Galena                     10:46.21        
     Calin Laine               11 Tahoe-Truckee                    NT        
     Leonardo Ramirez          11 Sparks                           NT        
     KC Larkins                11 Tahoe-Truckee                    NT        
     Zander Simone              9 Galena                           NT        
     Jayson Legott             12 Carson                           NT        
     Logan Strong              10 Churchill County                 NT        
     Isaak Reid                10 Spanish Springs                  NT        
     Leonardo Thai             12 Wooster                          NT        
     Jared Rutherford          12 Galena                           NT        
     Jonathan Lemus            12 North Valleys                    NT        
     Parker Lehmann             9 Carson                           NT        
     Curtis Prescott           12 Elko                             NT        
     Brandon Koyama            11 Douglas                          NT        
     Cody Jackson              10 Douglas                          NT        
     Logan Wick                10 Reed                             NT        
     Will Kracaw               11 Lowry                            NT        
     Eric Rosales              11 Fernley                          NT        
     Andrew Ingram              9 Carson                           NT        
     Alberto Arroyo            12 Reed                             NT        
     Samuel Rusk               11 Whittell                         NT        
     Nick Rodie                10 Damonte Ranch                    NT        
     Garrett Tognazzini        11 Churchill County                 NT        
     Christian Chavez          12 Coral Academy of Science         NT        
     Ricardo Jacinto           10 Hug                              NT        
     Andrew Yurcisin           12 Coral Academy of Science         NT        
     Michael Bonnell           11 Reed                             NT        
     Teagan Hansen             10 Sierra Lutheran                  NT        
     Will Swisher               9 Churchill County                 NT        
     Antonio Ovando             9 Owyhee                           NT        
     Paxton Spence             12 Carson                           NT        
     Brenton Wolf              11 Incline                          NT        
     JC Astle                  10 Pershing County                  NT        
     Niklas Pietzke             9 Incline                          NT        
     Roberto Rodriquez         10 Silver Stage                     NT        
     Alton Edwards             10 Damonte Ranch                    NT        
     Andres Salas              11 Elko                             NT        
     Jaycob Sparks             11 Spanish Springs                  NT        


Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brendan Garner            12 Hug                           14.91        
  2  Jorge Moreno              12 Reed                          14.92        
  3  Matthew Williams          11 Reed                          15.32        
  4  Sean Grinsell             11 Reno                          15.70        
  5  Nicholas Bernardo         10 Fernley                       16.04        
  6  Lane Condie               12 Pershing County               16.28        
  7  James Lara                12 Reed                          16.47        
  8  Angel Barboza             11 Reed                          16.56        


Varsity Boys 110m Hurdles Prelims
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brendan Garner            12 Hug                           14.98        
  2  Jorge Moreno              12 Reed                          15.25        
  3  Sean Grinsell             11 Reno                          15.92        
  4  Matthew Williams          11 Reed                          15.97        
  5  James Lara                12 Reed                          16.41        
  6  Angel Barboza             11 Reed                          16.59        
  7  Lane Condie               12 Pershing County               16.86        
  8  Nicholas Bernardo         10 Fernley                       16.93        
  9  Elijah Akala              12 McQueen                       16.96        
 10  Hunter Powell             12 McQueen                       17.03        
 11  Gunnar Anderson           10 Galena                        17.14        
 12  Reid Clyburn              11 Churchill County              17.16        
 13  Ryan Newberger            12 South Tahoe                   17.61        
 14  Emilio Gomez              12 Pershing County               17.95        
 15  Daniel Clark              12 Fernley                       18.19        
 16  Joseph Simpkins           11 Elko                          18.52        
 17  Trevor Brown              12 Churchill County              18.54        
 18  Val Rodriguez             10 Coral Academy of Science      18.58        
 19  Jeremiah Harris           12 Elko                          18.62        
 20  Nathaniel Klein           12 Churchill County              18.79        
 21  Eric Beach                12 McQueen                       18.81        
 22  Devin Montesano           11 Spanish Springs               18.82        
 23  Jacob Fisher              11 Spring Creek                  19.02        
 24  Spencer Daniels           11 Reed                          19.15        
 25  Quintyn Madsen            11 Carson                        19.33        
 26  Jaturang Chajantho        11 Yerington                     19.38        
 27  Abdullah Mahmud           10 Coral Academy of Science      19.44        
 28  Jajuan Thompson           10 Gabbs                         19.48        
 29  Ryan Mitchell             12 Spring Creek                  19.76        
 30  Jakob Carlson             11 Carson                        20.07        
 31  Brandon McCraney          12 Sparks                        20.21        
 32  Jahmeyel Blackman         11 McQueen                       20.63        
 33  William Ore                9 Carson                        20.91        
 34  Nabeel Mir                12 Coral Academy of Science      20.96        
 35  Roarke McClure             9 Smith Valley                  21.03        
 36  Richard Saunooke          12 Churchill County              22.53        
 37  Robert Beckford            9 Churchill County              22.66        
     Dale Chapman              12 Hug                             DNS        
     Marcus Relyea-Perry       10 Hug                             DNS        
     Dakota Allen-Gill         11 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Jason Roloson             11 Elko                            DNS        
     Raymond Williams          11 Hug                             DNS        
     Ryan Brennan              11 Elko                            DNS        
     Martin Cholico            12 Pershing County                 DNS        
     Grant Cotter              12 Reed                            DNS        


Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jorge Moreno              12 Reed                          40.20        
  2  James Lara                12 Reed                          42.63        
  3  Hunter Powell             12 McQueen                       43.26        
  4  Reid Clyburn              11 Churchill County              43.28        
  5  Elijah Akala              12 McQueen                       43.78        
  6  Emilio Gomez              12 Pershing County               44.00        
  7  Nicholas Bernardo         10 Fernley                       44.49        
  8  Angel Barboza             11 Reed                          44.81        
  9  Lane Condie               12 Pershing County               45.38        
 10  Porter Rasmussen           9 Galena                        45.40        
 11  Jeremiah Harris           12 Elko                          45.47        
 12  Jeffery Walker            12 Dayton                        45.90        
 13  Eric Beach                12 McQueen                       46.03        
 14  Spencer Daniels           11 Reed                          46.03        
 15  Trevor Brown              12 Churchill County              46.27        
 16  Jace Mentaberry           10 Lowry                         46.27        
 17  Daniel Clark              12 Fernley                       46.27        
 18  Ryan Newberger            12 South Tahoe                   46.31        
 19  Joseph Simpkins           11 Elko                          46.34        
 20  Abdullah Mahmud           10 Coral Academy of Science      46.38        
 21  William Ore                9 Carson                        46.58        
 22  Race Coman                10 Douglas                       47.02        
 23  Bryson Spears              9 Spanish Springs               47.03        
 24  Christian Grey            12 Douglas                       47.18        
 25  Jajuan Thompson           10 Gabbs                         47.24        
 26  Jacob Fisher              11 Spring Creek                  47.38        
 27  Jahmeyel Blackman         11 McQueen                       47.64        
 28  Devin Montesano           11 Spanish Springs               48.30        
 29  Cody Main                 11 Carson                        48.42        
 30  Jakob Carlson             11 Carson                        48.75        
 31  Xavier Angus              10 Damonte Ranch                 48.93        
 32  Daniel Lomoljo             9 Galena                        49.13        
 33  Jairo Ochoa               11 Hug                           49.27        
 34  Ramon Velasquez           10 Damonte Ranch                 49.41        
 35  Kanekoa Kole              10 Damonte Ranch                 49.79        
 36  Zach Mahoney              11 Sparks                        49.86        
 37  Jaturang Chajantho        11 Yerington                     50.05        
 38  Quintyn Madsen            11 Carson                        50.08        
 39  Morgan Lawry              10 Churchill County              50.50        
 40  Stephen West               9 Sierra Lutheran               50.70        
 41  Roarke McClure             9 Smith Valley                  50.83        
 42  Nabeel Mir                12 Coral Academy of Science      50.95        
 43  Val Rodriguez             10 Coral Academy of Science      51.89        
 44  Brandon Henry             12 Pyramid Lake                  51.93        
 45  Jesse Bromps               9 Smith Valley                  52.98        
 46  Josema Linde              11 Tahoe-Truckee                 54.60        
 47  Robert Beckford            9 Churchill County            1:02.20        
 48  Ian Eissinger              9 Smith Valley                1:05.25        
     Sean Grinsell             11 Reno                            DNS        
     Hayden Sumner             10 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Jason Roloson             11 Elko                            DNS        
     Ryan Brennan              11 Elko                            DNS        
     Shovante Shaw-Thomas      11 Pyramid Lake                    DNS        
     Gunnar Anderson           10 Galena                          DNS        
     Brendan Garner            12 Hug                             DNS        
     Ryan Mitchell             12 Spring Creek                    DNS        
     Carlos Rivera             12 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Louis Afraid of Hawk       9 Gabbs                           DNS        
     Dakota Allen-Gill         11 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Matthew Williams          11 Reed                            DNS        
     Dale Chapman              12 Hug                             DNS        
     Rowan Clark               12 Hug                             DNS        
     Hayden Waters              9 South Tahoe                     DNS        
     Dariek Bill               12 Pyramid Lake                    DNS        


Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Churchill County                             44.32
       Drake CopleyBroder ThurstonReid ClyburnColton Peterson 
  2  Galena                                       45.68
       Schuyler LouieAusten ChuLogan ShimaHarris MacLean 
  3  Fernley                                      45.79
       Cooper HendersonShawn GleasonWilliam FelixAaron Proctor 
  4  McQueen                                      46.00
       Hunter PowellElijah AkalaElijah PearsonJahmeyel Blackman 
  5  Yerington                                    46.35
       Jesus ValdezOrlando MoralesCarlos CervantesBrian Taylor 
  6  Sparks                                       46.59
       Isiah JohnsonZach MahoneyAvery SheppardJorge Dominguez 
  7  Spanish Springs                              46.75
       Brandon JonesDante CraigOssian LiberMichael Binnell 
  8  Damonte Ranch                                46.88
       Luis SanchezNick BraidoDaniel BrownRamon Velasquez 
  9  Lowry                                        47.07
       Raymond OrzechJacob FrazierTimur KrapivinErick Lopez 
 10  Douglas                                      47.10
       Race ComanAlexander HawnChristian GreyKody Gray 
 11  Spring Creek                                 47.29
       Reed WestwoodRyan MinerChris DeAngeloMatthew Writer 
 12  Coral Academy of Science Reno                47.59
       Tyki NgoEric EstradaDominic JosephBernard Rongcal 
 13  Elko                                         47.92
       Joe TelleriaAlex RuizChristopher GomezWyatt Gregg 
 14  Reed                                         48.41
       Peter HileJosiah SchmidtJorge MorenoAustin Parawan 
 15  Mineral County                               49.55
       Michael WadlowAlex PalaciosTony TorresAustin Tweedy 
 16  Hug                                          50.43
       Johnathon StevensonMarcus Relyea-PerryJoseph SanchezJairo Ochoa 
 17  Silver Stage                                 50.87
       Travis BroughtonMiles MarionThomas HammonsDylan Sieber 
 18  Wooster                                      51.13
       Sterling PucketNoah MoranAngel Paz-RobledoOrlando Crespo 
 19  Battle Mountain                              53.37
       Payton AyersDaimean DiazIsaiah DiazCody Ostler 
 20  North Valleys                                53.80
       Jalen BucknerJulien Bucknerrobert MoffittMaximus Quevedo 
     Tahoe-Truckee                                   DQ
       Marcus TrotterCody ShieldsJosema LindeNick Rae 
     Smith Valley                                    DQ
       Dillon GreggBartek KuziaZach HowryRoarke McClure 
     South Tahoe                                    DNS
       Tyler BrumisBasil D'AngeloDean KallasKaleb Villa 
     Carson                                         DNS
       Darryll HeywardGilbert Vazquez-PolancoTucker NicholsBen Granados 
     Sierra Lutheran                                DNS
       Shawn EmmLuke BonafedeJohn MilesGrant Goins 


Varsity Boys 4x200m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Churchill County                           1:34.01
       Drake CopleyReid ClyburnBroder ThurstonColton Peterson 
  2  Reed                                       1:34.14
       James LaraPeter HileJosiah SchmidtCurtis Okerstrom 
  3  Spring Creek                               1:38.20
       Ryan MinerKyle WalthersChris DeAngeloReed Westwood 
  4  Fernley                                    1:38.37
       Cooper HendersonWilliam FelixShawn GleasonAaron Proctor 
  5  Lowry                                      1:38.52
       Raymond OrzechJacob FrazierTimur KrapivinErick Lopez 
  6  Carson                                     1:38.69
       Dominic MartinezGilbert Vazquez-PolancoTucker NicholsBen Granados 
  7  Tahoe-Truckee                              1:39.27
       Marcus TrotterAlex FreemanPatrick SullivanNick Rae 
  8  Coral Academy of Science Reno              1:39.54
       Tyki NgoEric EstradaMaxwell HillerbyDominic Joseph 
  9  Douglas                                    1:40.15
       Brendyn HoagHayden LitkaLuke GansbergCelime Garcia 
 10  Damonte Ranch                              1:40.40
       Nick BraidoFernando Magona-TovarRamon VelasquezJacob Mandichak 
 11  Sparks                                     1:40.73
       Gustavo AguilarBrandon McCraneyJorge DominguezKaige Lewis 
 12  McQueen                                    1:40.77
       Noah RowleyNoah KauffmanSpencer LeeJacob Estepa 
 13  North Valleys                              1:40.88
       Garrett PenningtonJulien BucknerJalen BucknerMaximus Quevedo 
 14  Pershing County                            1:41.50
       Lane CondieEmilio GomezCody ZileOwen Bake 
 15  Dayton                                     1:41.89
       Zane WestonPeter MiklichMichael RhoadesSunny Rojas 
 16  Incline                                    1:41.98
       DJ LittletonBradley RyeEleazar SantiagoDylan Cleary 
 17  Sierra Lutheran                            1:42.06
       Shawn EmmLuke BonafedeJohn MilesJohannes Lamprecht 
 18  Battle Mountain                            1:44.49
       DeAndre PowellIzaak StahlDaimean DiazCody Ostler 
 19  Hug                                        1:47.71
       Marcus Relyea-PerryJacob SmithJohnathon StevensonJared Lu 
 20  Virginia City                              1:48.84
       Tyler DohoneyAiden GambleRiley CarbienerJoe Avendano 
 21  Wooster                                    1:49.73
       Orlando CrespoAngel Paz-RobledoSterling PucketAlec Wong 
 22  Smith Valley                               1:50.42
       Ian McGrawDillon GreggZach HowryRoarke McClure 
 23  Owyhee                                     2:00.77
       Dilan BillTrayce RalstonGage JohnsonAntonio Ovando 
     Elko                                           DNS
       Joe TelleriaAlex RuizChristopher GomezWyatt Gregg 
     Galena                                         DNF
       Michael DennisMateo RasmussenMax YangJesus Ruiz Alvarez 
     Silver Stage                                   DNS
       Travis BroughtonMiles MarionThomas HammonsDylan Sieber 
     Mineral County                                 DNS
       Michael WadlowTony TorresAlex PalaciosAustin Tweedy 
     Yerington                                      DNS
       Robert CarlsonVJ DavisChristian Vasquez MaderaCarlos Cervantes 
     Spanish Springs                                DNS
       Blake BusenbarkDrew MaitlandOssian LiberBlake London 


Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  North Valleys                              3:37.16
       Edwin CasildoAdam WhiteJesus Trujillo gonzalezJalen Buckner 
  2  Carson                                     3:40.72
       Darryll HeywardGryphon MatthiesChance SmithHunter Rauh 
  3  Reed                                       3:42.50
       James LaraCurtis OkerstromCameron EmersonMatthew Williams 
  4  Damonte Ranch                              3:43.15
       Tony LechugaXavier AngusAric TurnerFernando Magona-Tovar 
  5  Hug                                        3:44.82
       Christian MartinezChristian CulverJairo OchoaAchilles Wright 
  6  Yerington                                  3:47.04
       Orlando MoralesDonavan CoplinCarlos CervantesChristian Vasquez Madera 
  7  Fernley                                    3:48.31
       Noah OstermanJason HneitinaWilliam FelixMason Tannehill 
  8  Coral Academy of Science Reno              3:48.52
       Sebastian PoulsenEric EstradaDominic JosephMaxwell Hillerby 
  9  McQueen                                    3:51.02
       Elijah PearsonSpencer LeeHunter PowellEric Beach 
 10  Douglas                                    3:52.54
       Race ComanLuke GansbergRobert TaylorKeagan Anderson 
 11  Pershing County                            3:52.71
       Lane CondieEmilio GomezOwen BakeBrandon Zile 
 12  Churchill County                           3:52.81
       JR DemilloTrevor EastJacob WeberAngelo Vann 
 13  Spring Creek                               3:56.41
       Kyle WalthersMichael TimmMatthew WriterLogan Allen 
 14  Dayton                                     3:56.95
       Zane WestonPeter MiklichMichael RhoadesSunny Rojas 
 15  Galena                                     3:58.47
       Austin BrownJustus FastGraydon LynchBryce Welton 
 16  Incline                                    3:58.49
       Kai MartinezSebastian HernandezDylan ClearyBradley Rye 
 17  Tahoe-Truckee                              3:58.60
       Patrick SullivanMarcus TrotterAlex FreemanMontana Montgomery 
 18  Sparks                                     3:58.87
       Marcus ComiaMichael AndujaEdillson UlloaJorge Dominguez 
 19  Sierra Lutheran                            4:00.32
       Luke BonafedeStephen WestTeagan BergerJohannes Lamprecht 
 20  Wooster                                    4:18.32
       Corrigan IllSterling PucketOrlando CrespoAngel Paz-Robledo 
 21  Smith Valley                               4:23.75
       Zach HowryKyle KleinJesse BrompsIan McGraw 
 22  Virginia City                              4:24.22
       Tyler DohoneyLandon SteeleAiden GambleCJ Warnke 
     Battle Mountain                                DNS
       Izaak StahlIsaiah PowellDaimean DiazDeAndre Powell 
     Whittell                                       DNS
       Ben HarrisonSean HarrisonSamuel RuskJarvis Humlick 
     Spanish Springs                                DNS
       Patrick NelsonTrey HummelBlake LondonBlake Busenbark 
     South Tahoe                                    DNS
       Tryston BenkoRyan NewbergerRomeo LopezHayden Waters 


Varsity Boys 4x800m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  North Valleys                              8:30.48
       Edwin CasildoAdam WhiteJesus Trujillo gonzalezRandy Harris 
  2  Reed                                       8:36.32
       Michael BonnellRichard HubertAlberto ArroyoLuke Marchant 
  3  Damonte Ranch                              8:40.70
       Aric TurnerJacob MandichakFernando Magona-TovarTony Lechuga 
  4  Elko                                       8:50.36
       Alex KlekasTJ StevensCurtis PrescottPeter Neff 
  5  Spring Creek                               8:52.17
       Logan AllenGarett WhimpleNoah MahlkeWilliam Fallini-Haas 
  6  Tahoe-Truckee                              8:53.80
       Patrick SullivanCalin LaineGrant NicelyMontana Montgomery 
  7  Hug                                        9:00.39
       Christian CulverChristian MartinezJairo OchoaAchilles Wright 
  8  Fernley                                    9:02.84
       Antonio RodarteEric RosalesMason TannehillJason Hneitina 
  9  McQueen                                    9:04.08
       Mason KeachMatthew RiceSpencer LeeJordan Khabbazi 
 10  Carson                                     9:07.66
       Ethan ByassePaxton SpenceZachary SeverTrinity Medina 
 11  Churchill County                           9:08.10
       JR DemilloJustin CatheyBryan UgaldeTyler Marsh 
 12  Douglas                                    9:20.30
       Cody JacksonBrandon KoyamaMatthew KruseEthan Daniels 
 13  Sparks                                     9:34.56
       Edillson UlloaMiguel CampanaMarcus ComiaJorge Dominguez 
 14  Coral Academy of Science Reno              9:43.17
       Jesus AtkinsonChristian ChavezAndrew YurcisinDominic Joseph 
 15  Pershing County                            9:49.13
       Scott PlimptonEzekiel JacksonJC AstleRaul Rincon 
 16  Sierra Lutheran                            9:57.82
       Caleb ContrerasTeagan BergerJacob TackAndreas Gilson 
 17  Battle Mountain                           10:00.07
       Cameron ThompsonIsaiah PowellRyan ManningMichael Malone 
 18  Incline                                   10:22.02
       Niklas PietzkeBrenton WolfTommy OrnburgDillon Jenkins 
 19  Wooster                                   10:23.42
       Eduardo Aquino MarquezLeonardo ThaiAlec WongNoah Moran 
 20  Smith Valley                              10:32.68
       Ian McGrawZach HowryKyle KleinJesse Bromps 
 21  Whittell                                  11:03.05
       Aiden RippettDevin MartineauSean HarrisonSamuel Rusk 


Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Vehekite Afu              12 Reed                       51-11.75        
  2  Isaiah Estrada            12 Spanish Springs            46-09.50        
  3  Cyrus Williams            12 Damonte Ranch              46-03.50        
  4  Eddie Morfin              12 Battle Mountain            44-08.50        
  5  Peyton Hedwall            12 Sierra Lutheran            44-05.50        
  6  Bret Walker               12 Sierra Lutheran            41-09.25        
  7  Carl Hansen               11 Elko                       41-06.00        
  8  Ryan Fauls                11 Spanish Springs            41-01.50        
  9  Augustino Tavita          12 Wooster                    40-11.25        
 10  Jacob Estepa              11 McQueen                    40-03.75        
 11  Aleki Po'oi               11 Sparks                     40-00.50        
 12  Tino Anglemire            11 McQueen                    39-10.00        
 13  Henry Kerr                12 Spanish Springs            39-06.50        
 14  Samuel Kreins             11 Damonte Ranch              38-10.00        
     Devin Martineau            9 Whittell                        DNS        
     Efrain Gonzalez Martinez  11 Reed                             ND        
     Jeremiah Harris           12 Elko                             ND        
     Colby Terry               10 Lowry                            ND        
     Davis Murphy              11 Pershing County                  ND        
     Nick Fonzo                12 Virginia City                    ND        
     Samuel Fonoimoana         12 Reed                             ND        
     Cameron Colbert           12 Sparks                          DNS        
     Patrick Larsen            10 Douglas                          ND        
     Christopher Vaughan        9 Incline                          ND        
     Jose Sanchez              12 Yerington                        ND        
     Shawn Reul                 9 Dayton                          DNS        
     Juan Hernandez            12 Mineral County                   ND        
     Terrence Fillmore         12 Pyramid Lake                     ND        
     Austen Chu                12 Galena                          DNS        
     John Barlow                9 Silver Stage                     ND        
     Tristin Cordingley        11 Battle Mountain                  ND        
     Alex Magdaleno            11 Sparks                           ND        
     Kevin Valladares          11 North Valleys                    ND        
     Eddie Sanchez             12 Lowry                            ND        
     Brandon Macias            11 Carson                           ND        
     Estaban Garabito          11 Coral Academy of Science         ND        
     Eliaz Richardson          11 Fernley                          ND        
     Josh Baughman             10 Sierra Lutheran                 DNS        
     Kyler Musselman           12 Mineral County                   ND        
     Juan Rosas                 9 Pershing County                  ND        
     Jaden DeBoer              11 Douglas                         DNS        
     Micah Ivens                9 Tahoe-Truckee                    ND        
     Austin Lunz               12 Dayton                           ND        
     Finau Malafu              11 Hug                             DNS        
     Dilan Bill                10 Owyhee                          DNS        
     Dominic Acevedo           12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Gurjant Mand              12 Carson                           ND        
     Nakia Brown               10 Pyramid Lake                    DNS        
     Hunter Hood               10 Spring Creek                     ND        
     Riley Carbiener           12 Virginia City                    ND        
     John Keeley               11 Reed                             ND        
     Jase Kroll                11 Churchill County                 ND        
     Christopher Rowan         11 Galena                           ND        
     Kaleb Fisk                12 Spring Creek                     ND        
     Richard Dumont            11 Fernley                          ND        
     Michael Dennis            11 Galena                           ND        
     Jack Reber                 9 Incline                          ND        
     Alex Arenas               11 Hug                              ND        
     Jun Wen                   11 Wooster                          ND        
     Richard Davis             11 Battle Mountain                  ND        
     Devin Mason               12 McQueen                          ND        
     Sheridan Sutton            9 Incline                         DNS        
     Chance Schlachta          11 Dayton                           ND        
     Ivan Kaser-Norris          9 South Tahoe                      ND        
     JayDan Vasquez            11 Yerington                        ND        
     Michael Jefferson         11 Spanish Springs                  ND        
     Sebastian Juarez          11 Coral Academy of Science         ND        
     Dallin Shaffer            12 Carson                           ND        
     Jacob Weber               12 Churchill County                 ND        
     Brian Taylor                 Yerington                        ND        
     Cameron Steele            11 Virginia City                    ND        
     Nate Harrison             11 Virginia City                    ND        
     Anthony Biasotti          11 Douglas                          ND        
     Cole Ashton               11 Carson                          DNS        
     Bartek Kuzia              11 Smith Valley                    DNS        
     Xauon Hall                12 Wooster                          ND        
     Rai Pineda                12 Yerington                        ND        
     Dariek Bill               12 Pyramid Lake                    DNS        
     Matt Ruiz                 11 Pyramid Lake                     ND        
     Sterling Pucket           12 Wooster                         DNS        
     Frank Wynn                11 Damonte Ranch                    ND        
     Devon Settergren-davis    11 Mineral County                   ND        
     Isaac Durazo              11 Hug                             DNS        
     Jordan Feliciano          12 Smith Valley                     ND        
     Tyler McTigue             12 Reed                             ND        
     Isaac Powers               9 Smith Valley                     ND        
     Luis Alvarez              12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Gustavo Miguel - Gomez    12 Coral Academy of Science        DNS        
     Austyn Mitchell           12 Reed                             ND        
     Alex Contreras            12 Lowry                            ND        
     David Mareno               9 South Tahoe                      ND        
     Luis Garcia               11 Elko                             ND        
     Austin Lunderstadt        12 Churchill County                 ND        
     Joshua Klubben            10 Sierra Lutheran                  ND        
     Rafa Sanchez              12 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Ulises Gonzales           11 Douglas                          ND        
     Nathan Doyle               9 Churchill County                DNS        
     Dave Jim                  10 Gabbs                            ND        
     Sebastian Covarrubias     11 Sparks                           ND        
     Roy Wynn                  11 Coral Academy of Science        DNS        
     Cordell Young             12 Lowry                            ND        
     Ethan Rost                10 Galena                           ND        
     David Delfin              12 Dayton                           ND        
     Dallin Meidell            10 Damonte Ranch                    ND        
     McCoy Pasina              11 McQueen                          ND        
     Nikolai Aranda            12 Damonte Ranch                    ND        
     Eric Wootton              12 Fernley                          ND        
     Acilino Thomas            11 Owyhee                           ND        
     Victor Flores              9 Pershing County                  ND        
     Kevin Kable               11 Silver Stage                     ND        
     Phoenix Kruse             11 Smith Valley                     ND        
     Micah Whitaker            12 Churchill County                 ND        
     Jarrett Bailey            11 North Valleys                    ND        


Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Vehekite Afu              12 Reed                         157-10        
  2  Samuel Kreins             11 Damonte Ranch                140-02        
  3  Cyrus Williams            12 Damonte Ranch                135-03        
  4  Richard Dumont            11 Fernley                      134-07        
  5  Ryan Fauls                11 Spanish Springs           132-03.50        
  6  Henry Kerr                12 Spanish Springs           127-09.50        
  7  David Delfin              12 Dayton                       127-04        
  8  Isaiah Estrada            12 Spanish Springs              126-04        
  9  Tino Anglemire            11 McQueen                   119-07.50        
 10  Peyton Hedwall            12 Sierra Lutheran           119-01.50        
 11  Hunter Hood               10 Spring Creek                 116-08        
 12  Carl Hansen               11 Elko                         114-02        
 13  Anthony Biasotti          11 Douglas                      113-04        
 14  Dallin Meidell            10 Damonte Ranch                112-01        
 15  John Keeley               11 Reed                         111-11        
 16  Bret Walker               12 Sierra Lutheran              111-09        
 17  Jacob Estepa              11 McQueen                   110-10.50        
 18  Finau Malafu              11 Hug                          110-09        
 19  Sebastian Juarez          11 Coral Academy of Science     110-00        
     Trayce Ralston            12 Owyhee                           ND        
     Sheridan Sutton            9 Incline                          ND        
     Dominic Acevedo           12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Roger Wiseman             11 Coral Academy of Science         ND        
     Victor Flores              9 Pershing County                  ND        
     Chance Schlachta          11 Dayton                           ND        
     Gurjant Mand              12 Carson                           ND        
     Ivan Kaser-Norris          9 South Tahoe                      ND        
     Juan Rosas                 9 Pershing County                  ND        
     Eric Wootton              12 Fernley                          ND        
     McCoy Pasina              11 McQueen                          ND        
     JayDan Vasquez            11 Yerington                        ND        
     Michael Jefferson         11 Spanish Springs                  ND        
     Phoenix Kruse             11 Smith Valley                     ND        
     Jaden DeBoer              11 Douglas                          ND        
     Roy Wynn                  11 Coral Academy of Science         ND        
     Dave Jim                  10 Gabbs                            ND        
     David Mareno               9 South Tahoe                      ND        
     Aleki Po'oi               11 Sparks                           ND        
     Jun Wen                   11 Wooster                          ND        
     Angus Zimmerman           11 Reed                             ND        
     Alex Arenas               11 Hug                              ND        
     Nathan Scott               9 Virginia City                    ND        
     Logan Davis               10 Yerington                        ND        
     Micah Ivens                9 Tahoe-Truckee                    ND        
     Michael Dennis            11 Galena                           ND        
     Luis Garcia               11 Elko                             ND        
     Dallin Shaffer            12 Carson                           ND        
     Alex Rowe                 12 Smith Valley                     ND        
     Alex Contreras            12 Lowry                            ND        
     Austin Lunz               12 Dayton                           ND        
     Christopher Rowan         11 Galena                           ND        
     Devin Mason               12 McQueen                          ND        
     Kaleb Fisk                12 Spring Creek                     ND        
     Jordan Feliciano          12 Smith Valley                     ND        
     Jase Kroll                11 Churchill County                 ND        
     Jajuan Thompson           10 Gabbs                            ND        
     Riley Carbiener           12 Virginia City                    ND        
     Dilan Bill                10 Owyhee                           ND        
     Isaac Durazo              11 Hug                              ND        
     George Sanchez             9 Pyramid Lake                     ND        
     Frank Wynn                11 Damonte Ranch                    ND        
     Bartek Kuzia              11 Smith Valley                     ND        
     Rodney Yahola              9 Pyramid Lake                     ND        
     Dariek Bill               12 Pyramid Lake                     ND        
     Robert Lowery             10 Pyramid Lake                     ND        
     Nate Harrison             11 Virginia City                    ND        
     Rai Pineda                12 Yerington                        ND        
     Cole Ashton               11 Carson                           ND        
     Augustino Tavita          12 Wooster                          ND        
     Tyler McTigue             12 Reed                             ND        
     John Barlow                9 Silver Stage                     ND        
     Jose Sanchez              12 Yerington                        ND        
     Shawn Reul                 9 Dayton                           ND        
     Sterling Pucket           12 Wooster                          ND        
     Samuel Fonoimoana         12 Reed                             ND        
     John Miles                10 Sierra Lutheran                  ND        
     Tristin Cordingley        11 Battle Mountain                  ND        
     Patrick Larsen            10 Douglas                          ND        
     Devon Settergren-davis    11 Mineral County                   ND        
     Noah Cleary               12 Incline                          ND        
     Alex Magdaleno            11 Sparks                           ND        
     Eddie Sanchez             12 Lowry                            ND        
     Brandon Macias            11 Carson                           ND        
     Kevin Valladares          11 North Valleys                    ND        
     Cameron Colbert           12 Sparks                           ND        
     Nick Fonzo                12 Virginia City                    ND        
     Aidan Voskamp             12 Coral Academy of Science         ND        
     Joshua Klubben            10 Sierra Lutheran                  ND        
     Davis Murphy              11 Pershing County                  ND        
     Eddie Morfin              12 Battle Mountain                  ND        
     Luis Alvarez              12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Joey Huhta                 9 Battle Mountain                  ND        
     Liam Holman               11 Douglas                          ND        
     Austin Lunderstadt        12 Churchill County                 ND        
     Mateo Rasmussen           11 Galena                           ND        
     Sebastian Covarrubias     11 Sparks                           ND        
     Jeremiah Harris           12 Elko                             ND        
     Nathan Doyle               9 Churchill County                 ND        
     Cordell Young             12 Lowry                            ND        
     Ethan Rost                10 Galena                           ND        
     Kyler Musselman           12 Mineral County                   ND        
     Nikolai Aranda            12 Damonte Ranch                    ND        
     Josema Linde              11 Tahoe-Truckee                    ND        
     Christopher Vaughan        9 Incline                          ND        
     Eliaz Richardson          11 Fernley                          ND        
     Kevin Kable               11 Silver Stage                     ND        
     Acilino Thomas            11 Owyhee                           ND        
     Juan Hernandez            12 Mineral County                   ND        
     Micah Whitaker            12 Churchill County                 ND        
     Jarrett Bailey            11 North Valleys                    ND        


Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Matthew Williams          11 Reed                        6-02.00        
  2  Nicholas Barclay          10 Reed                        6-00.00        
  3  Kyle Carsen-Burge         12 Reno                        5-10.00        
  3  Kyle Kawada               10 Galena                      5-10.00        
  5  Colby Bowman              12 Sparks                      5-10.00        
  6  Sean Grinsell             11 Reno                        5-08.00        
  6  Gunnar Anderson           10 Galena                      5-08.00        
  6  Scottie Smith             11 Lowry                       5-08.00        
  6  William Grinsell          12 Reno                        5-08.00        
 10  Johannes Lamprecht        10 Sierra Lutheran             5-08.00        
 10  Grant Goins               11 Sierra Lutheran             5-08.00        
 12  Justin Cathey             12 Churchill County            5-08.00        
 12  Jerad Dore                11 Mineral County              5-08.00        
 14  Chance Smith              11 Carson                      5-06.00        
 14  Dante Craig               11 Spanish Springs             5-06.00        
     Kai Martinez              10 Incline                          NH        
     Sam Alvarez               12 Whittell                         NH        
     Alexander Hawn            11 Douglas                          NH        
     Bryce Bell                11 Damonte Ranch                    NH        
     Brandon McCraney          12 Sparks                           NH        
     Zeke Washington           10 Churchill County                 NH        
     Payton Ayers              12 Battle Mountain                  NH        
     Kevin Malo                11 Tahoe-Truckee                    NH        
     Ryan Miner                12 Spring Creek                     NH        
     Brendyn Hoag               9 Douglas                          NH        
     Gabriel Olier             12 Wooster                          NH        
     Josema Linde              11 Tahoe-Truckee                    NH        
     Jacob Smith               11 Hug                              NH        
     Eric Beach                12 McQueen                          NH        
     Garret Lenker             11 Douglas                          NH        
     Kevin Keith               11 Silver Stage                     NH        
     Cody Zile                  9 Pershing County                  NH        
     Justin Timmel             12 Spring Creek                     NH        
     Miles Marion              10 Silver Stage                     NH        
     Haron Roscom              10 Hug                              NH        
     DeAndre Powell            12 Battle Mountain                  NH        
     Dakota Allen-Gill         11 Tahoe-Truckee                    NH        
     Noah Rowley               11 McQueen                          NH        
     Donavan Coplin            10 Yerington                        NH        
     Carson Pitts              12 Damonte Ranch                    NH        
     Angelo Vann               11 Churchill County                 NH        
     Angel Barboza             11 Reed                             NH        
     Kanekoa Kole              10 Damonte Ranch                    NH        
     Alex Freeman              11 Tahoe-Truckee                    NH        
     Alex Palacios             10 Mineral County                   NH        
     Shovante Shaw-Thomas      11 Pyramid Lake                     NH        
     Kaden Hagenbuch           11 Galena                           NH        
     Thomas Hammons            11 Silver Stage                     NH        
     Rudy Zutzy                 9 Dayton                           NH        
     Tyler Egan                11 Fernley                          NH        
     Jarvis Humlick            11 Whittell                         NH        
     Izaak Stahl               12 Battle Mountain                  NH        
     Alex Arcadia              10 North Valleys                    NH        
     Keagan Anderson           11 Douglas                          NH        
     Martin Cholico            12 Pershing County                  NH        
     Damon Jennings            11 Carson                           NH        
     Baylor Horning            11 Reed                             NH        
     Adrian Martinez           12 Churchill County                 NH        
     Ian Eissinger              9 Smith Valley                     NH        
     Cameron Colbert           12 Sparks                           NH        
     Logan Davis               10 Yerington                        NH        
     Teagan Berger             10 Sierra Lutheran                  NH        
     Nolan Rhoads              11 Coral Academy of Science         NH        
     Landen Galloway            9 Dayton                           NH        
     Tanner Kalicki            12 Carson                           NH        


Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jeremy Uithoven           12 Galena                     14-00.00        
  2  Ian Fralick               12 Reno                       13-00.00        
  2  Alden Cocanour            10 Reed                       13-00.00        
  4  Harris MacLean            11 Galena                     13-00.00        
  5  Corban Cocanour           12 Reed                       12-06.00        
  6  Wyatt Ziegler             12 Reno                       12-06.00        
  7  Gabriel Gabica            12 Carson                     12-00.00        
  9  Peter Neff                11 Elko                       11-06.50        
  8  Jeffery Walker            12 Dayton                     11-06.00        
 10  Nathaniel Klein           12 Churchill County           10-06.00        
 10  Cameron Thompson          12 Battle Mountain            10-06.00        
 10  Joshua Kiley              12 Galena                     10-06.00        
 13  Jakob Carlson             11 Carson                     10-00.00        
 13  Tyler Egan                11 Fernley                    10-00.00        
 13  Colby Terry               10 Lowry                      10-00.00        
     Trevor Brown              12 Churchill County                 NH        
     Josh Baughman             10 Sierra Lutheran                  NH        
     Colton Lemon              11 Fernley                          NH        
     Bryce Bell                11 Damonte Ranch                    NH        
     Chance Schlachta          11 Dayton                           NH        
     Uriel Montelongo Tello    11 North Valleys                    NH        
     Will Swisher               9 Churchill County                 NH        
     Jace Mentaberry           10 Lowry                            NH        
     Nolan Rhoads              11 Coral Academy of Science         NH        
     Kyler Cavin               12 Spanish Springs                  NH        
     Eduardo (Lalo) Aguilar    10 Lowry                            NH        
     Scott Hayford             11 Spring Creek                     NH        
     Rowan Clark               12 Hug                              NH        
     Nick Rae                  11 Tahoe-Truckee                    NH        
     Alejandro Choate          12 Sparks                           NH        
     Jacob Weber               12 Churchill County                 NH        
     Alex Czarnomski           11 Coral Academy of Science         NH        
     Ryan Manning              11 Battle Mountain                  NH        
     Spencer Mitchell          11 Damonte Ranch                    NH        
     Ariel Zaragoza            10 North Valleys                    NH        
     Jacob Mandichak           11 Damonte Ranch                    NH        
     Luca Bucciachio            9 Damonte Ranch                    NH        
     Quintyn Madsen            11 Carson                           NH        
     Joshua Riggin             10 North Valleys                    NH        
     Rudy Zutzy                 9 Dayton                           NH        


Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jorge Moreno              12 Reed                       21-05.00        
  2  Dante Craig               11 Spanish Springs            20-10.50        
  3  Brandon Jones             10 Spanish Springs            20-03.25        
  4  Jesus Valdez              12 Yerington                  20-01.50        
  5  Noah Rowley               11 McQueen                    19-10.50        
  6  William Grinsell          12 Reno                       19-10.00        
  7  Garrett Dunn              12 Galena                     19-08.50        
  8  Tanner Kalicki            12 Carson                     19-07.50        
  9  Isaiah Johnson            12 Reed                       19-06.00        
 10  Daniel Brown              11 Damonte Ranch              19-04.00        
 11  Noah Kauffman             11 McQueen                    19-01.50        
 12  Trevor East               11 Churchill County           19-00.25        
 13  Brendan Garner            12 Hug                        18-11.75        
 14  Nicholas Barclay          10 Reed                       18-10.00        
 15  Bryan Duenas              11 Churchill County           18-09.50        
 16  Elijah Akala              12 McQueen                    18-08.25        
 16  DJ Littleton              11 Incline                    18-08.25        
 18  Porter Rasmussen           9 Galena                     18-07.25        
 19  Michael Doughty           12 Tahoe-Truckee              18-07.00        
 20  Garret Lenker             11 Douglas                    18-06.50        
 20  Jahmeyel Blackman         11 McQueen                    18-06.50        
 22  Broder Thurston           12 Churchill County           18-05.25        
 23  Bryson Parco              10 Wooster                    18-03.25        
 24  Joe Avendano              11 Virginia City              18-02.50        
 25  Alex Palacios             10 Mineral County             18-01.50        
 26  Justin Timmel             12 Spring Creek               18-00.00        
     Owen Bake                 12 Pershing County                  ND        
     Keagan Anderson           11 Douglas                          ND        
     Jarvis Humlick            11 Whittell                         ND        
     Tristen Blevens           12 Silver Stage                     ND        
     Louis Afraid of Hawk       9 Gabbs                            ND        
     Ian Eissinger              9 Smith Valley                     ND        
     Sterling Pucket           12 Wooster                          ND        
     Sunny Rojas                9 Dayton                           ND        
     Cole Eichele              12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Dale Chapman              12 Hug                              ND        
     Raymond Williams          11 Hug                              ND        
     Cyrus Williams            12 Damonte Ranch                    ND        
     Sebastyon Moore           12 North Valleys                    ND        
     Cody Ostler               10 Battle Mountain                  ND        
     Shawn Gleason             11 Fernley                          ND        
     Scott Plimpton            12 Pershing County                  ND        
     Landen Galloway            9 Dayton                           ND        
     Caden Fernandez           12 Reed                             ND        
     Mateo Rasmussen           11 Galena                           ND        
     Jon Pech-Montoya          11 Coral Academy of Science         ND        
     Ricardo Frati             12 Fernley                          ND        
     Kyler Musselman           12 Mineral County                   ND        
     Jacob Fisher              11 Spring Creek                     ND        
     Bernard Rongcal           12 Coral Academy of Science         ND        
     Trayce Ralston            12 Owyhee                           ND        
     Phoenix Kruse             11 Smith Valley                     ND        
     Gabriel Olier             12 Wooster                          ND        
     Jose Martinez             10 Yerington                        ND        
     Dustin Noriega            11 Virginia City                    ND        
     Cody Zile                  9 Pershing County                  ND        
     Stephen (Royce) Trumble    9 Reno                             ND        
     Dominic Martinez           9 Carson                           ND        
     Gage Johnson              10 Owyhee                           ND        
     Kaleb Villa                9 South Tahoe                      ND        
     Christian Vasquez Madera  10 Yerington                        ND        
     Basil D'Angelo             9 South Tahoe                      ND        
     Kevin Malo                11 Tahoe-Truckee                    ND        
     Alexander Hawn            11 Douglas                          ND        
     Wyatt Ziegler             12 Reno                             ND        
     Eric Mason                 9 Smith Valley                     ND        
     Brendyn Hoag               9 Douglas                          ND        
     Hayden Waters              9 South Tahoe                      ND        
     Josema Linde              11 Tahoe-Truckee                    ND        
     Kevin Keith               11 Silver Stage                     ND        
     Dylan Sieber              11 Silver Stage                     ND        
     Jacob Smith               11 Hug                              ND        
     Landon Steele              9 Virginia City                    ND        
     Ossian Liber              12 Spanish Springs                  ND        
     Kayden Orong              10 Churchill County                 ND        
     Axel Castaneda            10 Yerington                        ND        
     Jakob Heller              10 Carson                           ND        
     DeAndre Powell            12 Battle Mountain                  ND        
     Carson Pitts              12 Damonte Ranch                    ND        
     Kanekoa Kole              10 Damonte Ranch                    ND        
     Alex Rowe                 12 Smith Valley                     ND        
     Michael Rieger            11 North Valleys                    ND        
     Leonardo Rodriguez        11 Carson                           ND        
     Isaiah Powell              9 Battle Mountain                  ND        
     Kaden Hagenbuch           11 Galena                           ND        
     Kaige Lewis               12 Sparks                           ND        
     Travis Broughton          11 Silver Stage                     ND        
     Tyler Brumis              11 South Tahoe                      ND        
     Avery Sheppard            12 Sparks                           ND        
     Derek Rosemark            11 Reed                             ND        
     Samuel Easterday          10 Coral Academy of Science         ND        
     Michael Binnell           11 Spanish Springs                  ND        
     Kai Martinez              10 Incline                          ND        
     Eleazar Santiago          11 Incline                          ND        
     Alex Czarnomski           11 Coral Academy of Science         ND        
     Christopher Gomez         12 Elko                             ND        
     Wyatt Gregg               11 Elko                             ND        
     Bradley Rye                9 Incline                          ND        
     Isiah Johnson             12 Sparks                           ND        
     Zachary Babb              11 Elko                             ND        
     Angelo Vann               11 Churchill County                 ND        
     Alejandro Choate          12 Sparks                           ND        
     Luke Kohler                9 Virginia City                    ND        


Varsity Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Matthew Williams          11 Reed                       43-02.00        
  2  Nicholas Barclay          10 Reed                       42-02.25        
  3  Dante Craig               11 Spanish Springs            42-01.00        
  4  William Grinsell          12 Reno                       41-06.00        
  5  Daniel Brown              11 Damonte Ranch              40-06.25        
  6  Tanner Kalicki            12 Carson                     40-02.25        
  7  Trevor East               11 Churchill County           40-01.50        
  8  Jesus Valdez              12 Yerington                  39-01.50        
  9  Noah Rowley               11 McQueen                    38-07.50        
 10  Nathan Van Wagenen        11 Douglas                    38-07.00        
 10  Owen Bake                 12 Pershing County            38-07.00        
 12  Broder Thurston           12 Churchill County           38-06.25        
 13  Isiah Johnson             12 Sparks                     38-05.75        
 14  Cody Ostler               10 Battle Mountain            38-03.50        
 15  Justin Timmel             12 Spring Creek               37-08.75        
 16  Alex Rowe                 12 Smith Valley               37-08.00        
 17  Bryson Parco              10 Wooster                    37-05.75        
 18  Alan Cortes               11 Reed                       37-05.00        
 19  Diego Lopez               10 Carson                     37-02.50        
 20  Porter Rasmussen           9 Galena                     36-11.00        
 21  Colby Bowman              12 Sparks                     36-06.00        
 21  DJ Littleton              11 Incline                    36-06.00        
 23  Nathaniel Klein           12 Churchill County           36-05.00        
 24  Kaige Lewis               12 Sparks                     36-04.75        
 25  Cyrus Williams            12 Damonte Ranch              36-03.75        
 26  Michael Rhoades            9 Dayton                     36-01.50        
 27  Sean Grinsell             11 Reno                       36-01.00        
 28  Kevin Keith               11 Silver Stage               36-00.00        
     Schuyler Louie            12 Galena                           ND        
     Leonardo Rodriguez        11 Carson                           ND        
     Michael Rieger            11 North Valleys                    ND        
     Garrett Dunn              12 Galena                           ND        
     Derek Rosemark            11 Reed                             ND        
     Kanekoa Kole              10 Damonte Ranch                    ND        
     Carson Pitts              12 Damonte Ranch                    ND        
     Rudy Zutzy                 9 Dayton                           ND        
     Grant Johnson             12 Reed                             ND        
     Christopher Gomez         12 Elko                             ND        
     Wyatt Gregg               11 Elko                             ND        
     Carlos Rivera             12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Haron Roscom              10 Hug                              ND        
     Zachary Babb              11 Elko                             ND        
     Noah Kauffman             11 McQueen                          ND        
     Christian Vasquez Madera  10 Yerington                        ND        
     Kevin Malo                11 Tahoe-Truckee                    ND        
     Damon Jennings            11 Carson                           ND        
     Zach Larson               11 Tahoe-Truckee                    ND        
     Teagan Berger             10 Sierra Lutheran                  ND        
     Bryan Duenas              11 Churchill County                 ND        
     VJ Davis                  11 Yerington                        ND        
     Ian Eissinger              9 Smith Valley                     ND        
     Brandon McCraney          12 Sparks                           ND        
     Caden Bowman              10 Churchill County                 ND        
     Cody Zile                  9 Pershing County                  ND        
     Jose Martinez             10 Yerington                        ND        
     Stephen (Royce) Trumble    9 Reno                             ND        
     Rhys Newton                9 Coral Academy of Science         ND        
     Garret Lenker             11 Douglas                          ND        
     Caden Fernandez           12 Reed                             ND        
     Raymond Williams          11 Hug                              ND        
     Landen Galloway            9 Dayton                           ND        
     Eric Rosales              11 Fernley                          ND        
     Michael Doughty           12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Matthew Zwirtz- Hayes      9 Dayton                           ND        
     Austen Chu                12 Galena                           ND        
     Dale Chapman              12 Hug                              ND        


Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Roxann Patterson          11 Reed                          13.01        
  2  Patrese Robinson          10 Spanish Springs               13.10        
  3  Alia Sinoff                9 Tahoe-Truckee                 13.19        
  4  Taylor Anderson           12 Reed                          13.33        
  5  Kyndal Collins            10 Churchill County              13.42        
  6  Jessica Dorohov           11 Spring Creek                  13.53        
  7  Daniela Castorena         10 Sparks                        13.57        
  8  Kaylie Gaskins            11 McQueen                       13.59        
  9  Natalee Hurt              10 Yerington                     13.66        
 10  Zoe Brunings              11 Tahoe-Truckee                 13.74        
 11  Libby Murphy              10 Spring Creek                  13.80        
 12  Katie Schloss             11 Galena                        13.80        
 13  Millie Jenkins             9 Incline                       13.86        
 14  Hailey Fernandez          11 Lowry                         13.92        
 15  Phoebe Fagoaga            11 Elko                          13.94        
 16  Macie Callan              12 Dayton                        14.00        


Varsity Girls 100 Meters Prelims
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Roxann Patterson          11 Reed                         12.55h        
  2  Taylor Anderson           12 Reed                         12.61h        
  3  Alia Sinoff                9 Tahoe-Truckee                13.02h        
  4  Phoebe Fagoaga            11 Elko                         13.09h        
  5  Kyndal Collins            10 Churchill County             13.14h        
  6  Patrese Robinson          10 Spanish Springs              13.22h        
  7  Kaylie Gaskins            11 McQueen                      13.25h        
  8  Zoe Brunings              11 Tahoe-Truckee                13.34h        
  9  Natalee Hurt              10 Yerington                    13.38h        
 10  Libby Murphy              10 Spring Creek                 13.40h        
 10  Millie Jenkins             9 Incline                      13.40h        
 12  Hailey Fernandez          11 Lowry                        13.41h        
 13  Macie Callan              12 Dayton                       13.52h        
 14  Jessica Dorohov           11 Spring Creek                 13.53h        
 15  Daniela Castorena         10 Sparks                       13.58h        
 15  Katie Schloss             11 Galena                       13.58h        
 17  Brylee Garcia             11 McQueen                      13.59h        
 18  Sydney Strickler          12 Dayton                       13.63h        
 19  Lilyan Slais              11 Douglas                      13.65h        
 20  Aleyna Gilson             12 Sierra Lutheran              13.76h        
 21  Kayla Provost             11 Douglas                      13.79h        
 22  Jazmine Thomas            12 Damonte Ranch                13.81h        
 23  Gabe Rowley               12 Elko                         13.82h        
 24  Annika Dixon              10 Galena                       13.87h        
 25  Naomi Rodriguez            9 Sparks                       13.90h        
 26  Hannah Lukl               11 Spanish Springs              13.91h        
 27  Megan Renfroe             12 Pershing County              13.93h        
 28  Avery Lauf                12 Reed                         13.99h        
 29  Samantha Giangreco        10 Incline                      14.00h        
 30  Annika Wick               10 Carson                       14.02h        
 31  Julianna Gonzalez         10 Lowry                        14.03h        
 32  Morgan Fleck              11 North Valleys                14.04h        
 33  Talia Montgomery          11 Reed                         14.13h        
 34  Isabel Gonzalez           11 Tahoe-Truckee                14.14h        
 34  Luise Baumgarten          11 Spring Creek                 14.14h        
 36  Vanessa Wagner            11 Yerington                    14.19h        
 36  Brenna Hendrix            11 Elko                         14.19h        
 38  Gabriella Perkins         11 Spanish Springs              14.25h        
 39  Quincy Eisaman            12 Galena                       14.29h        
 39  Brooke Ripley              9 Battle Mountain              14.29h        
 41  Belle Johnson             12 Incline                      14.36h        
 41  Sophie Curtis             12 Tahoe-Truckee                14.36h        
 43  Logan Bigley              11 Carson                       14.38h        
 44  Mary Wolters              12 Battle Mountain              14.44h        
 45  Taylor Kurz               12 Elko                         14.47h        
 45  Jada Moore                 9 Incline                      14.47h        
 47  Leila Mago                11 Coral Academy of Science     14.48h        
 48  Jacquelyn Olano           10 Hug                          14.53h        
 49  Kylie Dochtermann         10 Churchill County             14.58h        
 50  Rosalie Antonucci         10 Sierra Lutheran              14.61h        
 51  Teagan Ciesynski          12 Reed                         14.66h        
 52  Noemi Vazquez                North Valleys                14.68h        
 52  Abby Paulson              12 Carson                       14.68h        
 54  Jessica Spillman          11 Spring Creek                 14.70h        
 54  Jenalee Hill               9 Virginia City                14.70h        
 56  Macy Minore               11 Damonte Ranch                14.81h        
 57  Jennifer Vargas           10 Yerington                    14.83h        
 58  Nancy Estrada Galindo     10 Sparks                       14.88h        
 59  Daphne Starzyk            12 Fernley                      14.96h        
 60  Patricia Duarte           11 Douglas                      14.98h        
 61  Edelin Perez              11 Smith Valley                 15.06h        
 62  Kailee Wolters             9 Battle Mountain              15.17h        
 63  Mikayla Farrow            10 Reed                         15.27h        
 64  Vera Vaz                   9 Churchill County             15.38h        
 65  Patience Reed              9 Damonte Ranch                15.52h        
 66  Kiley Johnson             11 Spanish Springs              15.69h        
 67  Lucero Ruiz               12 Lowry                        15.70h        
 68  Sarah Turner               9 Silver Stage                 15.71h        
 69  Tia Woods                  9 Owyhee                       15.73h        
 70  Julia Iveson              11 Damonte Ranch                15.80h        
 71  Jurnie Pepion             10 Pyramid Lake                 15.86h        
 72  Karen Mungnia             10 South Tahoe                  15.97h        
 73  Thalia Thomas             10 Owyhee                       16.17h        
 74  Rebecca Reyes-Grajeda     12 McQueen                      16.24h        
 74  Susy Meza                 10 Sparks                       16.24h        
 76  Jennifer Medina           12 Wooster                      16.31h        
 77  Phebee Stuke              11 Virginia City                16.47h        
 78  Audrey Pitman              9 Virginia City                16.61h        
 79  Yashi Flores              11 Douglas                      16.67h        
 80  Haylie Clarke             11 Mineral County               16.71h        
 81  Olivia Diaz               11 Silver Stage                 17.54h        
 82  Jazmin Nicklin            11 McQueen                      17.58h        
 83  Danya Resendiz            10 South Tahoe                  17.80h        
 84  Ellena Leal               10 Silver Stage                 17.94h        
 85  Faith Diaz                10 Silver Stage                 19.34h        
     Shelby Clayton            11 Reno                             NT        
     Alexis Compton            12 North Valleys                    NT        
     Ciera Schinzing           10 Sierra Lutheran                  NT        
     Brooke Brown              11 Wooster                          NT        
     Chole Walt                10 Carson                           NT        
     Lauren Gunter             10 Reno                             NT        
     Alyssa Montes             10 Pershing County                  NT        
     Dana Chambers             11 Coral Academy of Science         NT        
     Emily Evett               12 Churchill County                 NT        
     Taylor Fairman            12 Galena                           NT        
     Makayla Muller            12 North Valleys                    NT        
     Rebecca Steele             9 Dayton                           NT        
     Aiat Baeza                12 Coral Academy of Science         NT        
     Margaret Lewis            10 Sierra Lutheran                  NT        


Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Roxann Patterson          11 Reed                          27.41        
  2  Grace Harris Hammond      11 Damonte Ranch                 28.06        
  3  Alia Sinoff                9 Tahoe-Truckee                 28.16        
  4  Shelby Garrison           12 Lowry                         28.32        
  5  Sophia Bottino            12 Douglas                       28.73        
  6  Daniela Castorena         10 Sparks                        28.91        
  7  Hannah Lukl               11 Spanish Springs               29.36        
     Madison Smalley           10 Douglas                         DNS        


Varsity Girls 200 Meters Prelims
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Grace Harris Hammond      11 Damonte Ranch                 26.12        
  2  Roxann Patterson          11 Reed                          26.96        
  3  Madison Smalley           10 Douglas                       27.52        
  4  Shelby Garrison           12 Lowry                         27.71        
  5  Alia Sinoff                9 Tahoe-Truckee                 27.94        
  6  Hannah Lukl               11 Spanish Springs               28.02        
  7  Daniela Castorena         10 Sparks                        28.03        
  8  Sophia Bottino            12 Douglas                       28.14        
  9  Sydney Strickler          12 Dayton                        28.15        
 10  Jessica Dorohov           11 Spring Creek                  28.24        
 11  Sophia Florez             12 McQueen                       28.33        
 12  Julianna Gonzalez         10 Lowry                         28.35        
 13  Emily Oravetz             11 Damonte Ranch                 28.36        
 14  Natalee Hurt              10 Yerington                     28.47        
 15  Kyndal Collins            10 Churchill County              28.58        
 16  Libby Murphy              10 Spring Creek                  28.63        
 17  Hailey Fernandez          11 Lowry                         28.67        
 18  Annika Wick               10 Carson                        28.69        
 19  Macie Callan              12 Dayton                        28.70        
 20  Megan Renfroe             12 Pershing County               28.75        
 21  Phoebe Fagoaga            11 Elko                          28.76        
 22  Kyla Hinnant              12 Douglas                       28.80        
 23  Jasmine Ramirez           12 Yerington                     28.92        
 24  Macey Weston              12 Douglas                       29.16        
 25  Alaina Kitzmiller         11 McQueen                       29.23        
 26  Brenna Hendrix            11 Elko                          29.25        
 27  Samantha Giangreco        10 Incline                       29.50        
 28  Jacquelyn Olano           10 Hug                           29.54        
 29  Brooke Ripley              9 Battle Mountain               29.54        
 30  Ali Barrett                9 Tahoe-Truckee                 29.56        
 31  Taya Matt                  9 Tahoe-Truckee                 29.65        
 32  Taylor Kurz               12 Elko                          29.67        
 33  Jaiden Sullivan           10 Fernley                       29.69        
 34  Samantha Olsen             9 Tahoe-Truckee                 29.75        
 35  Belle Johnson             12 Incline                       29.80        
 36  Naomi Rodriguez            9 Sparks                        29.91        
 37  Isabella Griffin          10 Galena                        30.01        
 38  Talia Montgomery          11 Reed                          30.05        
 39  Kayla Jones               11 Spring Creek                  30.13        
 40  Grace Wells               11 Dayton                        30.22        
 41  Riana Allred              12 Fernley                       30.24        
 42  Jada Moore                 9 Incline                       30.27        
 43  Mikayla Farrow            10 Reed                          30.29        
 44  Annelise Poor             10 Carson                        30.38        
 45  Taylor Anderson           12 Reed                          30.48        
 46  Jessica Spillman          11 Spring Creek                  30.56        
 47  Morgan Fleck              11 North Valleys                 30.59        
 48  Noemi Vazquez                North Valleys                 30.72        
 49  Logan Bigley              11 Carson                        30.75        
 50  Alyssa Montes             10 Pershing County               30.77        
 51  Teagan Ciesynski          12 Reed                          31.05        
 52  Kaileena Prickett         12 North Valleys                 31.17        
 53  Chole Walt                10 Carson                        31.24        
 54  Annmarie Parker           11 North Valleys                 31.35        
 55  Alondra Perez             12 Smith Valley                  31.39        
 56  Jennifer Vargas           10 Yerington                     31.54        
 57  Daphne Starzyk            12 Fernley                       31.72        
 58  Shelby Shaffer            12 Reno                          31.75        
 59  Haley Daniels             11 Spanish Springs               31.85        
 60  Cheyeanne Diaz             9 Pershing County               31.89        
 61  Cameron Lewis             11 Damonte Ranch                 31.90        
 62  Erica Menesini            10 Yerington                     32.06        
 63  Mia Johnson                9 Sparks                        32.06        
 64  Kailee Wolters             9 Battle Mountain               32.10        
 65  Lucero Ruiz               12 Lowry                         32.12        
 66  Ellie Kingston            11 Fernley                       32.27        
 67  Julia Iveson              11 Damonte Ranch                 32.42        
 68  Jurnie Pepion             10 Pyramid Lake                  32.47        
 69  Madison Halstead          10 Hug                           32.64        
 70  Emily Evett               12 Churchill County              32.89        
 71  Allie Klein               10 Smith Valley                  33.00        
 72  Edelin Perez              11 Smith Valley                  33.01        
 73  Kynndra Penson            10 Battle Mountain               33.48        
 74  Sarah Turner               9 Silver Stage                  33.68        
 75  Karen Mungnia             10 South Tahoe                   34.27        
 76  Kiley Johnson             11 Spanish Springs               34.46        
 77  Rebecca Reyes-Grajeda     12 McQueen                       34.65        
 78  Susy Meza                 10 Sparks                        34.89        
 79  Kiara Verdugo             10 Churchill County              35.08        
 80  Mildred Flores - Olmeada  11 Coral Academy of Science      35.20        
 81  Sophie Beckwith           12 Virginia City                 35.68        
 82  Vera Vaz                   9 Churchill County              35.71        
 83  Izzy Nicholas              9 Virginia City                 36.57        
 84  Danya Resendiz            10 South Tahoe                   36.91        
 85  Annalynn Mueller           9 Sierra Lutheran               37.13        
 86  Olivia Diaz               11 Silver Stage                  37.80        
 87  Juliana Carmona           10 Virginia City                 38.64        
 88  Jazmin Nicklin            11 McQueen                       39.67        
 89  Faith Diaz                10 Silver Stage                  39.80        
     Mariana Delgado           10 Coral Academy of Science        DNS        
     Sophia Rivera-Gonzalez     9 Spanish Springs                 DNS        
     Dana Chambers             11 Coral Academy of Science        DNS        
     Lauren Van Dorn           11 Wooster                         DNS        
     Aleyna Gilson             12 Sierra Lutheran                 DNS        
     Jennifer Medina           12 Wooster                         DNS        
     Brooke Whipple             9 Galena                          DNS        
     Gabe Rowley               12 Elko                            DNS        
     Taylor Fairman            12 Galena                          DNS        
     Jenalee Hill               9 Virginia City                   DNS        
     Mackenna Miller           11 Wooster                         DNS        
     Ofelia Ramirez            11 Silver Stage                    DNS        
     Rebecca Mason             12 Dayton                          DNS        
     Ciera Schinzing           10 Sierra Lutheran                 DNS        
     Shelby Clayton            11 Reno                            DNS        
     Sophie Hill                9 Reno                            DNS        
     Aiat Baeza                12 Coral Academy of Science        DNS        


Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Grace Harris Hammond      11 Damonte Ranch               1:03.58        
  2  Olivia Schrock            11 Fernley                     1:03.61        
  3  Magalee Curiel            11 McQueen                     1:04.42        
  4  Taylor Fairman            12 Galena                      1:04.51        
  5  Madison Smalley           10 Douglas                     1:04.83        
  6  Megan Renfroe             12 Pershing County             1:05.24        
  7  Rebecca Mason             12 Dayton                      1:05.29        
  8  Sophia Florez             12 McQueen                     1:05.50        
  9  Lindsey Morrill           11 Spring Creek                1:05.88        
 10  Erika Robtoy              12 Reed                        1:06.71        
 11  Samantha Olsen             9 Tahoe-Truckee               1:07.22        
 12  Summer Nielsen            10 Elko                        1:07.44        
 13  Alaina Kitzmiller         11 McQueen                     1:07.46        
 14  Brianna Rosemark          12 Reed                        1:07.65        
 15  Riley Robinson             9 Reed                        1:07.80        
 16  Alandra Mauer             12 Spring Creek                1:08.25        
 17  Skylar Allison            11 Damonte Ranch               1:08.30        
 18  Emma Little                9 Spring Creek                1:08.32        
 19  Angelica Cortez           10 Spring Creek                1:08.33        
 20  Leah Dixon                 9 Damonte Ranch               1:09.19        
 21  Grace Wells               11 Dayton                      1:09.56        
 22  Laura Pine                11 Reed                        1:09.86        
 23  Abby Baier                12 Tahoe-Truckee               1:10.41        
 24  Shelby Shaffer            12 Reno                        1:10.80        
 25  Ali Barrett                9 Tahoe-Truckee               1:11.16        
 26  Myliana Blanchard          9 South Tahoe                 1:12.35        
 27  Pati Carapia               9 Pershing County             1:12.42        
 28  Noemi Vazquez                North Valleys               1:13.17        
 29  Cameron Lewis             11 Damonte Ranch               1:13.54        
 30  Taya Matt                  9 Tahoe-Truckee               1:14.67        
 31  Faith Reed                 9 Dayton                      1:14.98        
 32  Isabella Ocava             9 Wooster                     1:15.59        
 33  Destiny Ayala             11 North Valleys               1:16.56        
 34  Disha Patel               11 Coral Academy of Science    1:17.44        
 35  Nancy Estrada Galindo     10 Sparks                      1:19.16        
 36  Cheyeanne Diaz             9 Pershing County             1:19.21        
 37  Emma Heusser              11 Dayton                      1:21.18        
 38  Meghan Aerick             11 Spanish Springs             1:21.60        
 39  Sophie Beckwith           12 Virginia City               1:21.82        
 40  Vera Vaz                   9 Churchill County            1:22.58        
 41  Hannah King               10 Silver Stage                1:26.05        
 42  Rachel Churchill           9 Sierra Lutheran             1:27.29        
 43  Phebee Stuke              11 Virginia City               1:28.39        
 44  Juliana Carmona           10 Virginia City               1:36.26        
     Mildred Flores - Olmeada  11 Coral Academy of Science        DNS        
     Annmarie Parker           11 North Valleys                   DNS        
     Tia Woods                  9 Owyhee                          DNS        
     Lauryn Drake              12 Elko                             FS        
     Sydney Sitar              11 Silver Stage                    DNS        
     Sophie Hill                9 Reno                            DNS        
     Taylor Crofoot            11 Galena                          DNS        
     Faith Diaz                10 Silver Stage                    DNS        
     Rionna Haymon             11 Hug                             DNS        
     Bianca Miranda Quintana    9 Wooster                         DNS        
     Teresa Reynaga            12 Yerington                       DNS        
     Megan Bolton              12 McQueen                         DNS        
     Lauryn Shipp              12 Reed                            DNS        
     Jaiden Sullivan           10 Fernley                         DNS        
     Jasmine Ramirez           12 Yerington                       DNS        
     Maddelin Osterman         11 North Valleys                   DNS        
     Savanna Ziegler           11 Spanish Springs                 DNS        
     Ofelia Ramirez            11 Silver Stage                    DNS        
     Alondra Perez             12 Smith Valley                    DNS        
     Fiona White                9 Churchill County                DNS        


Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Penelope Smerdon           9 Reno                        2:26.12        
  2  Maya Smith                11 Douglas                     2:29.36        
  3  Piper Crook               11 Fernley                     2:29.51        
  4  Alexis Melendrez          12 Spanish Springs             2:29.99        
  5  Grace Kenny               12 Galena                      2:32.10        
  6  Rylie Lusk                11 Spring Creek                2:34.79        
  7  Kalia Pfeffer             12 Damonte Ranch               2:35.72        
  8  Samantha Manning          10 Fernley                     2:36.34        
  9  Malia Pfeffer             12 Damonte Ranch               2:36.35        
 10  Rebecca Fisher            11 Reed                        2:39.56        
 11  Lauren Tanner              9 Tahoe-Truckee               2:41.21        
 12  Larissa Mauer             12 Spring Creek                2:42.08        
 13  Savanna Carr              11 Elko                        2:42.94        
 14  Sydney Combs               9 Spanish Springs             2:43.19        
 15  Carly Davis                9 Tahoe-Truckee               2:43.72        
 16  Laura Pine                11 Reed                        2:43.76        
 17  Erin Cartier              10 Carson                      2:43.87        
 18  Kendra Lusk                9 Spring Creek                2:45.00        
 19  Deanna Sunnergren         10 Tahoe-Truckee               2:45.28        
 20  Emma Campbell              9 Spring Creek                2:46.47        
 21  Summer Nielsen            10 Elko                        2:47.62        
 22  Madison Macias            12 Elko                        2:47.91        
 23  Raquel Johnson            11 Galena                      2:48.67        
 24  Alexus Bodenstein         10 Yerington                   2:51.04        
 25  Stephanie Cohen           12 Galena                      2:51.82        
 26  Claire Tillett            11 Reed                        2:53.25        
 27  Makayle Mathisen           9 Churchill County            2:53.58        
 28  Taylor Davison            11 Sierra Lutheran             2:53.80        
 29  Savannah Robinson         10 Churchill County            2:56.02        
 30  Kyle' Tupa                10 Pershing County             2:56.35        
 31  Julissia Diaz             12 Damonte Ranch               2:57.39        
 32  Hannah Coltrin            10 Dayton                      2:58.62        
 33  Myliana Blanchard          9 South Tahoe                 3:01.22        
 34  Grace Newlin              11 Reed                        3:01.95        
 35  Kinsey Albisu              9 Lowry                       3:02.04        
 36  Elizabeth Violago         12 North Valleys               3:06.46        
 37  Chloe Hataway             12 Carson                      3:06.76        
 38  Emily Outland             11 Reed                        3:07.51        
 39  Parker O'Brien            11 Fernley                     3:10.77        
 40  Allyson Preston           10 Yerington                   3:11.20        
 41  Pamela Petrov              9 Coral Academy of Science    3:14.96        
 42  Abby Martin               11 Fernley                     3:15.73        
 43  Melanie Navarro - Torres  11 Coral Academy of Science    3:16.18        
 44  Erica Menesini            10 Yerington                   3:21.34        
 45  Ayu Gaiser                11 Whittell                    3:21.79        
 46  Meghan Aerick             11 Spanish Springs             3:22.96        
 47  Trisha Ta                 11 Reed                        3:23.05        
 48  Breiana Montoya            9 Coral Academy of Science    3:25.63        
 49  Viridiana Tinajero        11 North Valleys               3:26.32        


Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alexis Melendrez          12 Spanish Springs             5:25.52        
  2  Eliana Ornelas            12 Wooster                     5:28.19        
  3  Penelope Smerdon           9 Reno                        5:32.42        
  4  Rebecca Kuskie            11 Lowry                       5:32.64        
  5  Carley Legenbauer         10 Damonte Ranch               5:33.01        
  6  Erika Robtoy              12 Reed                        5:37.15        
  7  Maya Smith                11 Douglas                     5:37.81        
  8  Imogen Olvera             11 McQueen                     5:40.85        
  9  Marena Middleton          10 Damonte Ranch               5:43.67        
 10  Megan Gephart             12 McQueen                     5:45.82        
 11  Savanna Carr              11 Elko                        5:46.49        
 12  Megan Veil                 9 Douglas                     5:48.28        
 13  Sina Arnold               12 McQueen                     5:48.70        
 14  Grace Kenny               12 Galena                      5:49.08        
 15  Claire Tillett            11 Reed                        5:49.25        
 16  Blanca Sosa               12 Carson                      5:49.65        
 17  Kendra Lusk                9 Spring Creek                5:49.73        
 18  Elise Cummins              9 Spanish Springs             5:53.11        
 19  Rebecca Fisher            11 Reed                        5:54.49        
 20  Isabella Terrazas         10 Tahoe-Truckee               5:55.90        
 21  Brianna Rosemark          12 Reed                        5:56.00        
 22  Nirel Kaplan              11 Reed                        5:56.35        
 23  Carly Davis                9 Tahoe-Truckee               5:57.80        
 24  Hannah Kaiser             10 Carson                      5:58.59        
 25  Raini Jonson              12 Elko                        6:03.21        
 26  Makayle Mathisen           9 Churchill County            6:05.34        
 27  Allyson Schreiber         10 Spanish Springs             6:05.45        
 28  Emily McNeely             11 Sierra Lutheran             6:06.67        
 29  Alexus Bodenstein         10 Yerington                   6:06.82        
 30  Hana Mazur                 9 Tahoe-Truckee               6:08.75        
 31  Taylor Davison            11 Sierra Lutheran             6:12.27        
 32  Amelia Swanson             9 Tahoe-Truckee               6:13.57        
 33  Samantha Iacoboni         11 Damonte Ranch               6:14.11        
 34  Emma Campbell              9 Spring Creek                6:14.88        
 35  Rosemary Little           10 Spring Creek                6:17.98        
 36  Kattalin Lopategui        10 Spring Creek                6:20.39        
 37  Reese Richardson          10 Fernley                     6:27.61        
 38  Chloe Hataway             12 Carson                      6:28.93        
 39  Kinsey Albisu              9 Lowry                       6:29.43        
 40  Valerie Lopez             12 Damonte Ranch               6:30.30        
 41  Grace Lehman              11 North Valleys               6:39.12        
 42  Parker O'Brien            11 Fernley                     6:39.31        
 43  Kaeli Barwig              11 Dayton                      6:49.81        
 44  Lauren Harvey             12 North Valleys               6:52.44        
 45  Abby Martin               11 Fernley                     6:54.12        
 46  Almalyzia Ramirez         11 South Tahoe                 7:24.41        
 47  Ayu Gaiser                11 Whittell                    7:36.93        


Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Eliana Ornelas            12 Wooster                    11:45.06        
  2  Rebecca Kuskie            11 Lowry                      11:55.59        
  3  Carley Legenbauer         10 Damonte Ranch              12:02.02        
  4  Marena Middleton          10 Damonte Ranch              12:06.14        
  5  Rylie Lusk                11 Spring Creek               12:15.08        
  6  Imogen Olvera             11 McQueen                    12:20.52        
  7  Larissa Mauer             12 Spring Creek               12:28.98        
  8  Claire Tillett            11 Reed                       12:30.94        
  9  Gabriella Fernandez       10 Carson                     12:35.99        
 10  Isabella Terrazas         10 Tahoe-Truckee              12:40.55        
 11  Elise Cummins              9 Spanish Springs            12:41.13        
 12  Rebecca Fisher            11 Reed                       12:48.30        
 13  Sina Arnold               12 McQueen                    12:51.10        
 14  Blanca Sosa               12 Carson                     12:53.02        
 15  Janae Derley              10 Fernley                    12:56.45        
 16  Raini Jonson              12 Elko                       12:59.52        
 17  Hana Mazur                 9 Tahoe-Truckee              13:08.70        
 18  Emily McNeely             11 Sierra Lutheran            13:12.55        
 19  Amelia Swanson             9 Tahoe-Truckee              13:21.86        
 20  Mikkala Perchetti         11 Spring Creek               13:36.99        
 21  Dolores Romo              11 North Valleys              13:38.92        
 22  Bailey Dostal             11 Damonte Ranch              13:40.34        
 23  Laura Pine                11 Reed                       13:41.15        
 24  Grace Hodus                9 Tahoe-Truckee              14:37.81        
 25  Baylee Ringer             10 Fernley                    14:39.12        


Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Destiny Tolliver          12 McQueen                       15.07        
  2  Ashlyn Hedrick            12 McQueen                       16.63        
  3  Kayla Burnham             11 Damonte Ranch                 16.71        
  4  Riana Allred              12 Fernley                       16.87        
  5  Olivia Koster             12 Tahoe-Truckee                 17.05        
  6  Rionna Haymon             11 Hug                           17.25        
  7  Katie Schloss             11 Galena                        17.56        
  8  Avery Lauf                12 Reed                          17.65        


Varsity Girls 100m Hurdles Prelims
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Destiny Tolliver          12 McQueen                       15.73        
  2  Kayla Burnham             11 Damonte Ranch                 17.22        
  3  Olivia Koster             12 Tahoe-Truckee                 17.32        
  4  Rionna Haymon             11 Hug                           17.40        
  5  Riana Allred              12 Fernley                       17.45        
  6  Katie Schloss             11 Galena                        17.80        
  7  Ashlyn Hedrick            12 McQueen                       17.84        
  8  Avery Lauf                12 Reed                          17.90        
  9  Mackenna Miller           11 Wooster                       17.97        
 10  Isabelle Perkins          10 Douglas                       18.30        
 11  Natalie King-Shaw         11 Reed                          18.52        
 12  Megan Veil                 9 Douglas                       18.57        
 13  Rachel Hall               12 Sierra Lutheran               18.59        
 14  Zoe Brunings              11 Tahoe-Truckee                 18.63        
 15  Magdalen Paulson          10 Spanish Springs               18.65        
 16  Sariah Pulley             12 Elko                          18.67        
 17  Shelby Hickox             12 Churchill County              18.69        
 18  Kaelyn Castro             10 Pershing County               18.70        
 19  Karli Burns                9 Fernley                       18.83        
 20  Madison Earley            11 Tahoe-Truckee                 18.85        
 21  Mayla Dahl                11 Churchill County              18.91        
 22  Hope Matteson              9 Galena                        18.95        
 23  Hannah Miller             12 Galena                        18.96        
 24  Lydia Binger               9 Spring Creek                  18.97        
 25  Gabriella Perkins         11 Spanish Springs               19.23        
 26  Mackenzie Griggs          11 Elko                          19.32        
 27  Grace Wells               11 Dayton                        19.36        
 28  Brylee Garcia             11 McQueen                       19.39        
 29  Hailey Guerrero            9 Churchill County              19.44        
 30  Theresa Sandborn          12 South Tahoe                   19.45        
 31  Mary Millican             11 Spring Creek                  19.79        
 32  Hannah Oggerino           11 Galena                        19.80        
 33  Natalie Lang-Ree          10 Tahoe-Truckee                 19.89        
 34  Olivia Meszaros           11 Reed                          19.93        
 35  Carah Salinas             11 Damonte Ranch                 20.25        
 36  Sydnee McGrath            12 Reed                          20.29        
 37  Nevaeh Ledesma            11 Fernley                       20.75        
 38  Gina Riggins              10 Dayton                        20.79        
 39  Yesenia Ruiz              10 Hug                           21.56        
 40  Destiny Ricci             10 Silver Stage                  21.63        
     Emily Pasillas            11 Coral Academy of Science      21.67        
 41  Kayla Jones               11 Spring Creek                  21.71        
 42  Allyson Preston           10 Yerington                     21.72        
 43  Kamille Soderstrom        12 Carson                        21.79        
 44  Marissa Williams          11 Reed                          21.93        
 45  Larsa Guzman              11 Reed                          22.20        
 46  Haylea Strickler           9 Dayton                        22.27        
 47  Jennifer Chandler         10 Pershing County               22.29        
 48  Annelise Poor             10 Carson                        22.88        
 49  Aylin Veliz               11 Elko                          24.21        
 50  Haylie Clarke             11 Mineral County                24.47        
     Alondra Hau               11 Hug                             DNS        
     Madi Nelson               11 Elko                            DNS        
     Kylie Dochtermann         10 Churchill County                DNS        
     Kristina Nichols          11 Silver Stage                    DNS        
     Julie Ro                  12 McQueen                         DNS        


Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ashlyn Hedrick            12 McQueen                       49.33        
  2  Hailey Hinkle             12 Lowry                         50.12        
  3  Kayla Burnham             11 Damonte Ranch                 50.22        
  4  Olivia Koster             12 Tahoe-Truckee                 51.90        
  5  Mackenna Miller           11 Wooster                       52.06        
  6  Lydia Binger               9 Spring Creek                  52.16        
  7  Anna Pirtle               12 North Valleys                 52.35        
  8  Hope Matteson              9 Galena                        53.03        
  9  Sariah Pulley             12 Elko                          53.10        
 10  Bailey Wood               12 Douglas                       53.12        
 11  Karli Burns                9 Fernley                       53.20        
 12  Daniela Castorena         10 Sparks                        53.58        
 13  Olivia Meszaros           11 Reed                          53.61        
 14  Mary Millican             11 Spring Creek                  53.74        
 15  Isabelle Perkins          10 Douglas                       54.27        
 16  Hannah Carr               11 Douglas                       54.34        
 17  Brylee Garcia             11 McQueen                       54.35        
 18  Riana Allred              12 Fernley                       54.36        
 19  Allie Lister              11 Churchill County              54.68        
 20  Quincy Eisaman            12 Galena                        54.69        
 21  Mackenzie Griggs          11 Elko                          54.84        
 22  Madison Earley            11 Tahoe-Truckee                 54.88        
 23  Mikkala Perchetti         11 Spring Creek                  54.93        
 24  Brooke Whipple             9 Galena                        55.08        
 25  Shelby Hickox             12 Churchill County              55.19        
 26  Lily Pasquale             11 Lowry                         55.60        
 27  Theresa Sandborn          12 South Tahoe                   55.67        
     Emily Pasillas            11 Coral Academy of Science      55.73        
 28  Rachel Hall               12 Sierra Lutheran               56.11        
 29  Carah Salinas             11 Damonte Ranch                 56.45        
 30  Gina Riggins              10 Dayton                        57.08        
 31  Jade Smith                12 Battle Mountain               57.40        
 32  Hannah Miller             12 Galena                        57.66        
 33  Yesenia Ruiz              10 Hug                           57.68        
 34  Annelise Poor             10 Carson                        57.82        
 35  Sydnee McGrath            12 Reed                          59.23        
 36  Avery Lauf                12 Reed                          59.34        
 37  Nevaeh Ledesma            11 Fernley                     1:01.49        
 38  Hailey Guerrero            9 Churchill County            1:02.22        
 39  Larsa Guzman              11 Reed                        1:02.78        
 40  Elizabeth Morgan          12 Tahoe-Truckee               1:04.17        
 41  Nicole Morgan             10 South Tahoe                 1:04.57        
 42  Kamille Soderstrom        12 Carson                      1:04.77        
 43  Jurnie Pepion             10 Pyramid Lake                1:05.18        
 44  Thalia Thomas             10 Owyhee                      1:05.83        
 45  Yuliana Mendoza           12 Tahoe-Truckee               1:06.53        
 46  Susy Meza                 10 Sparks                      1:06.94        
 47  Aylin Veliz               11 Elko                        1:09.28        
 48  Elisa Roberts              9 South Tahoe                 1:10.23        
 49  Haylea Strickler           9 Dayton                      1:10.55        
 50  Haylie Clarke             11 Mineral County              1:10.77        
 51  Jennifer Chandler         10 Pershing County             1:13.06        
     Destiny Ricci             10 Silver Stage                    DNS        
     Destiny Tolliver          12 McQueen                         DNS        
     Alondra Hau               11 Hug                             DNS        
     Chae Thompson             12 Yerington                       DNS        
     Josie Mattice             10 Yerington                       DNS        
     Kaelyn Castro             10 Pershing County                 DNS        
     Madi Nelson               11 Elko                            DNS        
     Natalie King-Shaw         11 Reed                            DNS        
     Julie Ro                  12 McQueen                         DNS        


Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  McQueen                                      50.23
       Carly WallerDestiny TolliverKaylie GaskinsMegan Bolton 
  2  Reed                                         51.10
       Talia MontgomeryRoxann PattersonAlysia AllenTaylor Anderson 
  3  Galena                                       53.34
       Taylor FairmanAlyssa ShepherdKristin FarrellKylee Shepherd 
  4  Spanish Springs                              53.64
       Aubrey BorinoHannah LuklJewel ZahradkaPatrese Robinson 
  5  Tahoe-Truckee                                53.99
       Sophie CurtisOlivia KosterMadison EarleyZoe Brunings 
  6  Douglas                                      54.13
       Sophia BottinoKayla ProvostMacey WestonKyla Hinnant 
  7  Elko                                         54.20
       Phoebe FagoagaGabe RowleyTaylor KurzBrenna Hendrix 
  8  Damonte Ranch                                54.42
       Patience ReedJazmine ThomasEmily OravetzCarah Salinas 
  9  Churchill County                             54.54
       Emily EvettSierra HickoxBrynlee ShultsKyndal Collins 
 10  Carson                                       54.69
       Logan BigleyAbby PaulsonErica BasaAnnika Wick 
 11  Yerington                                    54.94
       Jasmine RamirezJennifer VargasVanessa WagnerNatalee Hurt 
 12  Spring Creek                                 55.20
       Jessica DorohovKayla JonesLuise BaumgartenJessica Spillman 
 13  Incline                                      56.19
       Belle JohnsonEmma PerrellJada MooreMillie Jenkins 
 14  Hug                                          56.57
       Alondra HauYesenia RuizSaran HarrisJacquelyn Olano 
 15  Coral Academy of Science Reno                56.92
       Gabriella PoulsenLeila MagoLourdes LoeAdriana Chinchilla 
 16  Pershing County                              57.88
       Kaelyn CastroAlyssa MontesConnie KersnowskiMegan Renfroe 
 17  Silver Stage                                 59.45
       Kristina NicholsHannah KingLexy Dean-OpunuiDestiny Ricci 
 18  Battle Mountain                            1:01.84
       Anahi LopezKailee WoltersValentina GarciaMary Wolters 
     South Tahoe                                    DNS
       Karen MungniaDanya ResendizElisa RobertsHannah Vinson 
     Sierra Lutheran                                 DQ
       Rachel HallAbby FerenzRosalie AntonucciCiera Schinzing 


Varsity Girls 4x200m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  McQueen                                    1:49.32
       Carly WallerKaylie GaskinsAshlyn HedrickDestiny Tolliver 
  2  Damonte Ranch                              1:49.99
       Grace Harris HammondEmily OravetzJazmine ThomasKayla Burnham 
  3  Douglas                                    1:50.36
       Sophia BottinoMegan VeilKyla HinnantMadison Smalley 
  4  Dayton                                     1:50.84
       Macie CallanAshley MasonRebecca MasonSydney Strickler 
  5  Spring Creek                               1:55.15
       Jessica DorohovLydia BingerLindsey MorrillKayla Jones 
  6  Yerington                                  1:55.31
       Jasmine RamirezJennifer VargasVanessa WagnerNatalee Hurt 
  7  Spanish Springs                            1:55.34
       Aubrey BorinoJewel ZahradkaPatrese RobinsonHannah Lukl 
  8  Reed                                       1:55.93
       Talia MontgomeryRoxann PattersonAvery LaufNatalie King-Shaw 
  9  Churchill County                           1:56.21
       Allie ListerSierra HickoxShelby HickoxAisha Sharron 
 10  Tahoe-Truckee                              1:57.50
       Alia SinoffOlivia KosterMadison EarleyElizabeth Morgan 
 11  Carson                                     1:59.01
       Logan BigleyErica BasaChole WaltAnnika Wick 
 12  Fernley                                    1:59.14
       Riana AllredOlivia SchrockEllie KingstonJaiden Sullivan 
 13  North Valleys                              2:00.86
       Morgan FleckAnnmarie ParkerMacKenzie ShipleyAnna Pirtle 
 14  Galena                                     2:02.56
        
 15  Sierra Lutheran                            2:03.05
       Abby FerenzGabby KaleRosalie AntonucciCiera Schinzing 
 16  Wooster                                    2:04.52
       Mackenna MillerLauren Van DornBianca Miranda QuintanaIsabella Ocava 
 17  Silver Stage                               2:07.19
       Sydney SitarLexy Dean-OpunuiKristina NicholsHannah King 
 18  Coral Academy of Science Reno              2:08.83
       Gabriella PoulsenDisha PatelDana ChambersAdriana Chinchilla 
 19  Virginia City                              2:21.13
       Sophie BeckwithPhebee StukeIzzy NicholasJenalee Hill 
     Hug                                            DNS
       Alondra HauYesenia RuizMadison HalsteadJacquelyn Olano 
     Elko                                           DNS
       Phoebe FagoagaGabe RowleyBrenna HendrixTaylor Kurz 


Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  McQueen                                    4:17.94
       Magalee CurielAshlyn HedrickKaylie GaskinsMegan Bolton 
  2  Reed                                       4:18.98
       Taylor AndersonErika RobtoyNirel KaplanBrianna Rosemark 
  3  Fernley                                    4:25.85
       Samantha ManningOlivia SchrockJaiden SullivanPiper Crook 
  4  Damonte Ranch                              4:29.25
       Grace Harris HammondJazmine ThomasMalia PfefferKalia Pfeffer 
  5  Douglas                                    4:32.65
       Macey WestonHannah CarrMaya SmithKyla Hinnant 
  6  Dayton                                     4:33.57
       Ashley MasonRebecca MasonSydney StricklerFaith Reed 
  7  Tahoe-Truckee                              4:37.02
       Elizabeth MorganAlia SinoffLauren TannerDeanna Sunnergren 
  8  Galena                                     4:45.11
       Stephanie CohenTaylor FairmanGrace KennyRaquel Johnson 
  9  North Valleys                              4:46.13
       Anna PirtleAnnmarie ParkerMacKenzie ShipleyElizabeth Violago 
 10  Spring Creek                               4:46.19
       Grace FlorenceAngelica CortezAlandra MauerEmma Little 
 11  Sierra Lutheran                            4:53.24
       Abby FerenzEmily McNeelyTaylor DavisonRachel Hall 
 12  Pershing County                            4:57.16
       Kyle' TupaPati CarapiaCheyeanne DiazConnie Kersnowski 
 13  Coral Academy of Science Reno              5:05.01
       Melanie Navarro - TorresLeila MagoDisha PatelLourdes Loe 
 14  Yerington                                  5:05.30
       Ava OrtizHarely GuerreroAlexus BodensteinStephanie Ledezma 
 15  Wooster                                    5:18.52
       Mackenna MillerEliana OrnelasLauren Van DornJennifer Medina 
     Churchill County                               DNS
       Mayla DahlJordyn DahlSavannah RobinsonFiona White 
     South Tahoe                                    DNS
       Myliana BlanchardNicole MorganTheresa SandbornAlmalyzia Ramirez 


Varsity Girls 4x800m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  McQueen                                   10:01.74
       Imogen OlveraMegan GephartMegan BoltonSina Arnold 
  2  Tahoe-Truckee                             10:23.88
       Deanna SunnergrenCarly DavisLauren TannerIsabella Terrazas 
  3  Spanish Springs                           10:27.83
       Alexis MelendrezSydney CombsElise CumminsAllyson Schreiber 
  4  Reed                                      10:31.10
       Erika RobtoyNirel KaplanBrianna RosemarkLauryn Shipp 
  5  Spring Creek                              10:32.97
       Larissa MauerKendra LuskAlandra MauerRylie Lusk 
  6  Damonte Ranch                             10:41.14
       Malia PfefferJulissia DiazSamantha IacoboniKalia Pfeffer 
  7  Elko                                      10:42.40
       Lauryn DrakeMadison MaciasSavanna CarrRaini Jonson 
  8  Churchill County                          12:04.69
       Savannah RobinsonJordyn DahlMayla DahlMakayle Mathisen 
  9  Dayton                                    12:47.18
       Ashlynn BarwigKaeli BarwigEmma HeusserHannah Coltrin 
 10  Coral Academy of Science Reno             12:51.09
       Tori BeaulacBreiana MontoyaPamela PetrovMelanie Navarro - Torres 


Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Bailie Myler              12 Reno                       34-04.00        
  2  Kaileena Prickett         12 North Valleys              33-08.75        
  3  Destany Pete              12 Owyhee                     33-00.50        
  4  Brittney Gaitan           11 Fernley                    32-10.50        
  5  Alyssa Rowe               11 Carson                     32-08.25        
  6  Samantha Valele           11 McQueen                    32-03.00        
  7  Meleeah McKown            10 Douglas                    31-11.50        
  8  Courtney Tournahu         11 Spring Creek               30-07.50        
  9  Karla Sanchez             12 Douglas                    30-07.25        
     Silia Po'oi               12 Sparks                           ND        
     Emma Hippler              10 Tahoe-Truckee                    ND        
     Julliette Origel          10 Coral Academy of Science         ND        
     Chelsea Clevenger         12 Churchill County                 ND        
     Heather Hall              11 Lowry                            ND        
     Teresa Reynaga            12 Yerington                        ND        
     Hannah Reizenstein        12 Yerington                        ND        
     Tiffany Sorensen          10 Churchill County                 ND        
     Amara Williams            12 Damonte Ranch                    ND        
     Faith Happy               11 Pershing County                  ND        
     Amanda Schulz             12 Carson                           ND        
     Makayla Muller            12 North Valleys                    ND        
     Annalynn Mueller           9 Sierra Lutheran                  ND        
     Gabriella Schwedt         12 McQueen                          ND        
     Taylor Kinney             10 Dayton                           ND        
     Natalie Rubio              9 Yerington                        ND        
     Shasta Mori               10 Churchill County                 ND        
     Audrey Pitman              9 Virginia City                    ND        
     Belle Johnson             12 Incline                          ND        
     Josie Mattice             10 Yerington                        ND        
     Lexi Baum                 12 Elko                             ND        
     Lexy Dean-Opunui           9 Silver Stage                     ND        
     Angelique Martinez        12 Elko                             ND        
     Jade Austin               11 Damonte Ranch                    ND        
     Dana Chambers             11 Coral Academy of Science         ND        
     Izzy Nicholas              9 Virginia City                    ND        
     Haley Lillard             10 South Tahoe                      ND        
     Grace McAndrews           10 Galena                           ND        
     Ysabella Lachendro Tilfor 11 North Valleys                    ND        
     Katelyn Howerton           9 Dayton                           ND        
     Brindi Millett            11 Dayton                           ND        
     Olivia Diaz               11 Silver Stage                     ND        
     Lesi Aonga                11 Hug                              ND        
     Katie Dunkin              11 Dayton                           ND        
     Jazmyne Bullock           11 Churchill County                 ND        
     Chloe Keenan-Merlo        12 Reno                             ND        
     Madison Lemay             11 North Valleys                    ND        
     Casey Bradley             11 Tahoe-Truckee                    ND        
     Laurel Broderdorf         10 Douglas                          ND        
     Jasmine Lopez             12 Battle Mountain                  ND        
     Esma Cheno                12 Battle Mountain                  ND        
     Sara Sawyer               12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Kyla Peaua                11 McQueen                          ND        
     Maile Kauvaka              9 Pershing County                  ND        
     Abigail Schreiber         11 Spanish Springs                  ND        
     Savanah Reed              10 Damonte Ranch                    ND        
     Emma Nylund               12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Mary Wolters              12 Battle Mountain                  ND        
     Rachel Garrison           11 Lowry                            ND        
     Paitin Smith              11 Fernley                          ND        
     Cassie Franz              11 Carson                           ND        
     Sierra Suarez             11 Damonte Ranch                    ND        
     Zoe Roberts               10 Douglas                          ND        
     Autumn Garcia             11 Silver Stage                     ND        
     Kusuma Chompaeng          12 Churchill County                 ND        
     Vika Peni                 12 McQueen                          ND        
     Hannah Grant              12 Reed                             ND        
     Alycia Flora              11 Spanish Springs                  ND        
     Gracie Adams              11 Reed                             ND        
     Makenzie McDaniel         12 Carson                           ND        
     Mikayla Talkington         9 Sierra Lutheran                  ND        


Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Rachel Garrison           11 Lowry                        113-02        
  2  Meleeah McKown            10 Douglas                      109-11        
  3  Kindra Ruckman            12 Douglas                   106-02.50        
  4  Amanda Schulz             12 Carson                    104-03.50        
  5  Brittney Gaitan           11 Fernley                      100-08        
  6  Karla Sanchez             12 Douglas                    96-06.50        
  7  Bailie Myler              12 Reno                       96-02.50        
  8  Josie Mattice             10 Yerington                  93-10.50        
  9  Tiffany Sorensen          10 Churchill County              93-07        
 10  Heather Hall              11 Lowry                         90-03        
 11  Makenzie McDaniel         12 Carson                     90-00.50        
 12  Amara Williams            12 Damonte Ranch              89-00.50        
 13  Jade Austin               11 Damonte Ranch              88-07.50        
 14  Lexi Baum                 12 Elko                       85-09.50        
 15  Sara Sawyer               12 Tahoe-Truckee                 85-09        
 16  Kaileena Prickett         12 North Valleys                 81-00        
 17  Kyla Peaua                11 McQueen                    79-11.50        
 18  Lexy Dean-Opunui           9 Silver Stage               79-08.50        
 19  Alycia Flora              11 Spanish Springs            71-02.50        
     Dana Chambers             11 Coral Academy of Science         ND        
     Samantha Giangreco        10 Incline                          ND        
     Fiona White                9 Churchill County                 ND        
     Maile Kauvaka              9 Pershing County                  ND        
     Esma Cheno                12 Battle Mountain                  ND        
     Gabriella Schwedt         12 McQueen                          ND        
     Katie Dunkin              11 Dayton                           ND        
     Chloe Keenan-Merlo        12 Reno                             ND        
     Emma Hippler              10 Tahoe-Truckee                    ND        
     Taylor Kinney             10 Dayton                           ND        
     Silia Po'oi               12 Sparks                           ND        
     Brindi Millett            11 Dayton                           ND        
     Katelyn Howerton           9 Dayton                           ND        
     Rosalie Antonucci         10 Sierra Lutheran                  ND        
     Julliette Origel          10 Coral Academy of Science         ND        
     Annalynn Mueller           9 Sierra Lutheran                  ND        
     Mikayla Talkington         9 Sierra Lutheran                  ND        
     Courtney Tournahu         11 Spring Creek                     ND        
     Sierra Suarez             11 Damonte Ranch                    ND        
     Gracie Adams              11 Reed                             ND        
     Grace McAndrews           10 Galena                           ND        
     Lindsay Mattice           11 Yerington                        ND        
     Ysabella Lachendro Tilfor 11 North Valleys                    ND        
     Madison Lemay             11 North Valleys                    ND        
     Abigail Schreiber         11 Spanish Springs                  ND        
     Savanah Reed              10 Damonte Ranch                    ND        
     Paitin Smith              11 Fernley                          ND        
     Haylee Harjes             11 Douglas                          ND        
     Sydney Sitar              11 Silver Stage                     ND        
     Anahi Lopez                9 Battle Mountain                  ND        
     Cassie Franz              11 Carson                           ND        
     Destany Pete              12 Owyhee                           ND        
     Audrey Pitman              9 Virginia City                    ND        
     Vika Peni                 12 McQueen                          ND        
     Samantha Valele           11 McQueen                         DNS        
     Faith Happy               11 Pershing County                  ND        
     Alyssa Rowe               11 Carson                           ND        
     Natalie Rubio              9 Yerington                        ND        
     Isabella Ocava             9 Wooster                          ND        
     Hannah Reizenstein        12 Yerington                        ND        
     Casey Bradley             11 Tahoe-Truckee                    ND        
     Mayrem Campos             10 Coral Academy of Science         ND        
     Haley Lillard             10 South Tahoe                      ND        
     Autumn Garcia             11 Silver Stage                     ND        
     Lesi Aonga                11 Hug                             DNS        
     Chelsea Clevenger         12 Churchill County                 ND        
     Jazmyne Bullock           11 Churchill County                 ND        
     Mary Wolters              12 Battle Mountain                  ND        
     Emma Nylund               12 Tahoe-Truckee                    ND        
     Zoe Maletsky              11 Coral Academy of Science         ND        
     Hannah Grant              12 Reed                             ND        


Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Hailey Hinkle             12 Lowry                       5-00.00        
  2  Shelby Garrison           12 Lowry                       5-00.00        
  2  Millie Jenkins             9 Incline                     5-00.00        
  4  Rionna Haymon             11 Hug                         4-10.00        
  5  Rebecca Mason             12 Dayton                      4-10.00        
  6  Jada Moore                 9 Incline                     4-10.00        
  6  Leah Dixon                 9 Damonte Ranch               4-10.00        
  6  Lauren Gunter             10 Reno                        4-10.00        
  9  Samantha Giangreco        10 Incline                     4-10.00        
  9  Alysia Allen              12 Reed                        4-10.00        
 11  Maya Aiyuk                10 McQueen                     4-08.00        
 11  Madi Nelson               11 Elko                        4-08.00        
 11  Hannah Carr               11 Douglas                     4-08.00        
 11  Sariah Pulley             12 Elko                        4-08.00        
 11  Haley Carlson             12 Incline                     4-08.00        
 11  Kayla Provost             11 Douglas                     4-08.00        
 11  Abby Ferenz               12 Sierra Lutheran             4-08.00        
 18  Mary Millican             11 Spring Creek                4-06.00        
 18  Taryn Encinas             10 Carson                      4-06.00        
 18  Aisha Sharron              9 Churchill County            4-06.00        
 18  Olivia Schrock            11 Fernley                     4-06.00        
 18  Katie Schloss             11 Galena                      4-06.00        
     Tianna Carroll            10 Reed                             NH        
     Edelin Perez              11 Smith Valley                     NH        
     Hannah Oggerino           11 Galena                           NH        
     Lindsay Mattice           11 Yerington                        NH        
     Ayu Gaiser                11 Whittell                         NH        
     Raye Arroyo               12 Fernley                          NH        
     Savannah Robinson         10 Churchill County                 NH        
     Destiny Ricci             10 Silver Stage                     NH        
     Ellie Kingston            11 Fernley                          NH        
     Isabel Warren             12 McQueen                          NH        
     Disha Patel               11 Coral Academy of Science         NH        
     Tatum Bunnett             12 Whittell                         NH        
     Hannah Skidmore           11 Reed                             NH        
     Allyson Preston           10 Yerington                        NH        
     Yuliana Mendoza           12 Tahoe-Truckee                    NH        
     Gabby Kale                12 Sierra Lutheran                  NH        
     Mayla Dahl                11 Churchill County                 NH        
     Connie Kersnowski          9 Pershing County                  NH        
     Katie Dunkin              11 Dayton                           NH        
     Brooke Brown              11 Wooster                          NH        
     Nicole Morgan             10 South Tahoe                      NH        
     Allie Klein               10 Smith Valley                     NH        
     Alicia Jensen             11 Reed                             NH        
     Brindi Millett            11 Dayton                           NH        
     Faith Reed                 9 Dayton                           NH        
     Bethany Schirz            11 Reed                             NH        
     Lilyan Slais              11 Douglas                          NH        
     Cheyeanne Diaz             9 Pershing County                  NH        
     Lauren Tanner              9 Tahoe-Truckee                    NH        
     Juliana Garcia             9 Hug                              NH        


Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Samantha Sheppard-Moore   10 Reno                       11-06.00        
  2  Alysia Allen              12 Reed                       11-00.00        
  3  Katelyn Anderson          11 Spring Creek               10-00.00        
  4  Elise Barnum              10 Reed                       10-00.00        
  5  Natalie Lang-Ree          10 Tahoe-Truckee               9-00.00        
  6  Allie Lister              11 Churchill County            8-06.00        
  7  Bethany Schirz            11 Reed                        8-00.00        
  8  Isabella Griffin          10 Galena                      8-00.00        
  9  Zoe Brunings              11 Tahoe-Truckee               8-00.00        
 10  Glenda Lee                11 Churchill County            7-06.00        
 10  Makenna Macias            12 Elko                        7-06.00        
 12  Leah Chavez                9 Damonte Ranch               7-00.00        
 12  Leah Dixon                 9 Damonte Ranch               7-00.00        
 12  Bailey Wood               12 Douglas                     7-00.00        
 12  Magalee Curiel            11 McQueen                     7-00.00        
 12  Madilynne Cox             12 Douglas                     7-00.00        
 12  Allyson Burns             11 Spring Creek                7-00.00        
 18  Brooke Ripley              9 Battle Mountain             6-06.00        
 18  Macy Minore               11 Damonte Ranch               6-06.00        
 18  Emma Parsons              10 Fernley                     6-06.00        
 21  Hailey Guerrero            9 Churchill County            6-00.00        
 21  Alexys Taylor              9 Spring Creek                6-00.00        
 21  Hania Amezcua             12 Battle Mountain             6-00.00        
     Maddelin Osterman         11 North Valleys                   DNS        
     Lauren Van Dorn           11 Wooster                          NH        
     Jade Smith                12 Battle Mountain                 DNS        
     Brooke Brown              11 Wooster                         DNS        
     Margaret Lewis            10 Sierra Lutheran                  NH        
     Grace Wells               11 Dayton                           NH        
     Chole Walt                10 Carson                           NH        
     Layla Hansen              10 Galena                           NH        
     Ariana Kendall            12 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Julie Ro                  12 McQueen                         DNS        
     Kamille Soderstrom        12 Carson                           NH        
     Kayla Wiederhold          11 McQueen                          NH        
     Sophia Choat              10 Sierra Lutheran                  NH        


Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ashley Mason              12 Dayton                     16-05.50        
  2  Annika Dixon              10 Galena                     16-00.25        
  3  Reilly Moss               12 Galena                     15-05.50        
  4  Madilynne Cox             12 Douglas                    15-05.25        
  5  Quincy Eisaman            12 Galena                     15-05.00        
  6  Harriet MacNevin          12 Elko                       15-01.50        
  7  Natalie King-Shaw         11 Reed                       15-00.75        
  8  Emma Parsons              10 Fernley                    14-10.75        
  9  Maya Aiyuk                10 McQueen                    14-10.00        
 10  Abby Baier                12 Tahoe-Truckee              14-09.25        
 11  Theresa Sandborn          12 South Tahoe                14-06.50        
 12  Kayla Provost             11 Douglas                    14-05.25        
 13  MacKenzie Shipley         12 North Valleys              14-04.25        
 14  Emma Perrell              11 Incline                    14-04.00        
 14  Carly Waller              10 McQueen                    14-04.00        
 16  Sierra Hickox             12 Churchill County           14-00.75        
 17  Lilyan Slais              11 Douglas                    13-10.50        
 18  Abby Paulson              12 Carson                     13-10.00        
 19  Isabel Gonzalez           11 Tahoe-Truckee              13-09.50        
 20  Millie Jenkins             9 Incline                    13-09.00        
 21  Ali Barrett                9 Tahoe-Truckee              13-06.00        
 22  Sophie Curtis             12 Tahoe-Truckee              13-05.00        
 23  Erica Basa                11 Carson                     13-04.25        
 24  Patricia Duarte           11 Douglas                    13-04.00        
 25  Raye Arroyo               12 Fernley                    13-03.00        
 26  Leila Mago                11 Coral Academy of Science   13-00.00        
 27  Rionna Haymon             11 Hug                        12-10.50        
 27  Madi Nelson               11 Elko                       12-10.50        
 29  Haley Carlson             12 Incline                    12-10.25        
 30  Alondra Perez             12 Smith Valley               12-09.00        
 31  Alicia Jensen             11 Reed                       12-08.50        
 32  Madison Halstead          10 Hug                        12-07.75        
 32  Kaelyn Castro             10 Pershing County            12-07.75        
 34  Kiara Tingey              12 Spring Creek               12-06.50        
 35  Macy Minore               11 Damonte Ranch              12-04.75        
 36  Hannah Coltrin            10 Dayton                     12-03.75        
 37  Jade Smith                12 Battle Mountain            12-02.50        
 38  Emily Evett               12 Churchill County           11-10.75        
 39  Jennifer Chandler         10 Pershing County            11-09.00        
 40  Isabella Ocava             9 Wooster                    11-08.50        
 41  Kynndra Penson            10 Battle Mountain            11-08.00        
 42  Edelin Perez              11 Smith Valley               11-06.00        
 43  Nicole Morgan             10 South Tahoe                11-05.50        
 44  Elisa Roberts              9 South Tahoe                11-04.00        
 45  Alejandra Cervantes        9 Yerington                  10-11.00        
 46  Allie Klein               10 Smith Valley               10-10.25        
 47  Jennifer Medina           12 Wooster                    10-04.75        
 48  Tia Woods                  9 Owyhee                     10-04.50        
 48  Sarah Turner               9 Silver Stage               10-04.50        
 50  Julia Iveson              11 Damonte Ranch              10-03.50        
 51  Abril Cervantes           11 Yerington                   9-08.25        
 52  Haylea Strickler           9 Dayton                      9-04.75        
 53  Milia Picote              12 Yerington                   9-04.50        
 54  Almalyzia Ramirez         11 South Tahoe                 8-02.25        
     Saran Harris              11 Hug                              ND        
     Pati Carapia               9 Pershing County                  ND        
     Savannah Munoz            10 Reed                             ND        
     Juliana Garcia             9 Hug                              ND        
     Gloria MacNevin           11 Elko                             ND        
     Lauren Van Dorn           11 Wooster                          ND        
     Larsa Guzman              11 Reed                             ND        
     Ellena Leal               10 Silver Stage                     ND        
     Talliah Hanchor           10 Owyhee                           ND        
     Kelly McCready            10 Carson                           ND        
     Juliana Carmona           10 Virginia City                    ND        
     Kristin Farrell           12 Galena                           ND        
     Destiny Tolliver          12 McQueen                          ND        
     Glenda Lee                11 Churchill County                 ND        
     Mia Olmos                 10 Carson                           ND        
     Isabel Warren             12 McQueen                          ND        
     Brynlee Shults            12 Churchill County                 ND        
     Tatum Bunnett             12 Whittell                         ND        
     Mia Johnson                9 Sparks                           ND        
     Taylor Anderson           12 Reed                             ND        
     Tia Henderson             11 Reed                             ND        


Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Natalie King-Shaw         11 Reed                       35-05.00        
  2  Carly Waller              10 McQueen                    35-05.00        
  3  Ashley Mason              12 Dayton                     34-09.50        
  4  Reilly Moss               12 Galena                     34-08.00        
  5  Maya Aiyuk                10 McQueen                    34-04.50        
  6  Taylor Anderson           12 Reed                       34-01.50        
  7  Brynlee Shults            12 Churchill County           32-07.50        
  8  Harriet MacNevin          12 Elko                       32-07.50        
  9  Kristina Nichols          11 Silver Stage               32-01.50        
 10  Abby Paulson              12 Carson                     31-05.75        
 11  Mary Millican             11 Spring Creek               31-04.00        
 12  Aisha Sharron              9 Churchill County           31-03.50        
 13  Leah Dixon                 9 Damonte Ranch              31-01.50        
 14  Abby Baier                12 Tahoe-Truckee              30-08.50        
 15  Isabel Gonzalez           11 Tahoe-Truckee              29-11.50        
 16  Allie Lister              11 Churchill County           29-08.75        
 17  Alondra Perez             12 Smith Valley               28-09.50        
 18  Patricia Duarte           11 Douglas                    28-05.50        
 19  Brooke Ripley              9 Battle Mountain            28-04.50        
 20  Emma Perrell              11 Incline                    27-08.50        
 21  Kiara Tingey              12 Spring Creek               27-08.00        
 22  Raye Arroyo               12 Fernley                    27-06.00        
 23  Connie Kersnowski          9 Pershing County            27-00.50        
 24  Emma Parsons              10 Fernley                    25-11.00        
 25  Jade Smith                12 Battle Mountain            25-09.00        
 26  Alicia Jensen             11 Reed                       25-06.00        
 27  Allie Klein               10 Smith Valley               25-04.00        
 28  Hannah Coltrin            10 Dayton                     25-03.00        
 29  Jennifer Chandler         10 Pershing County            25-01.00        
 30  MacKenzie Shipley         12 North Valleys              24-10.00        
 31  Alejandra Cervantes        9 Yerington                  24-08.50        
 32  Pati Carapia               9 Pershing County            23-09.50        
 33  Haylea Strickler           9 Dayton                     22-09.50        
 33  Ashlynn Barwig             9 Dayton                     22-09.50        
 33  Harely Guerrero            9 Yerington                  22-09.50        
 36  Gloria MacNevin           11 Elko                       22-01.50        
     Kelly McCready            10 Carson                          DNS        
     Alyssa Lucas              10 Carson                           ND        
     Erica Basa                11 Carson                           ND        
     Savannah Munoz            10 Reed                            DNS        
     Rebekah Eisele            12 Galena                           ND        
     Madison Halstead          10 Hug                              ND        
     Sierra Hickox             12 Churchill County                 ND        
     Ofelia Ramirez            11 Silver Stage                    DNS        
     Zoe Maletsky              11 Coral Academy of Science         ND        
     Isabel Warren             12 McQueen                         DNS        
     Tatum Bunnett             12 Whittell                        DNS        
     Tia Henderson             11 Reed                            DNS        
     Ali Barrett                9 Tahoe-Truckee                   DNS        
     Yuliana Mendoza           12 Tahoe-Truckee                   DNS