Girls 100 meter Dash 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kylee Quilici Quain 10 Reno High School 12.53 1 5.0
2 Jessica James 12 Douglas High School 12.57 2 3.6
3 Natalyn Wakeling 12 Carson High School 12.75 3 2.9
4 Ashlyn Triplett 11 Bishop Manogue High School 12.76 4 3.3
5 Anna Alonso 10 Bishop Manogue High School 12.98 1 5.0
6 Julianne James 11 Douglas High School 13.00 4 3.3
7 Maya West 10 Galena High School 13.21 3 2.9
8 Lauren Kauffmann 10 Reno High School 13.22 2 3.6
9 Gianna Milligan 11 Reno High School 13.27 1 5.0
10 Kaylee Wu 10 McQueen High School 13.29 3 2.9
11 Anastas Lombardi 9 Reed High School 13.33 2 3.6
12 Rachel Forbush 10 Spanish Springs 13.37 4 3.3
13 Abigail Simmons 9 Galena High School 13.42 3 2.9
14 Evelyn Fraser 10 Galena High School 13.43 2 3.6
15 Mia Sappenfield 12 Damonte Ranch High School 13.45 4 3.3
16 Gianna Giron 10 Damonte Ranch High School 13.70 3 2.9
17 Kaylee Bradford 9 Douglas High School 13.75 4 3.3
18 Gianna Marini 10 McQueen High School 13.76 1 5.0
19 Megan Joseph 12 Galena High School 13.81 1 5.0
20 Molly Rice 12 McQueen High School 13.82 4 3.3
21 Olivia Nicholas-ornbaum 12 Reed High School 13.87 2 3.6
22 Keila Gonzalez-Brown 12 Damonte Ranch High School 13.87 3 2.9
23 Ella Barber 10 McQueen High School 14.10 1 5.0
24 Kaliyah Jacquez-vallejos 12 Spanish Springs 14.43 1 5.0
25 Aiyanna Washington 11 Damonte Ranch High School 14.84 2 3.6
Boys 100 meter Dash 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ryker Dixon 12 Galena High School 10.89 3 4.6
2 Niko Amari 11 Reno High School 10.92 2 2.5
3 Ashton Hayes 12 McQueen High School 11.04 1 2.4
4 Jayden LaGrone 11 McQueen High School 11.06 4 3.9
5 Marshaun Brown 11 Bishop Manogue High School 11.09 2 2.5
6 Chris Shakespeare 10 Spanish Springs 11.34 4 3.9
7 Adrian Sanchez Elizondo 10 McQueen High School 11.35 3 4.6
8 Jayden JT) Thompson 9 Reed High School 11.37 4 3.9
9 Drew Dutton 11 Reno High School 11.44 1 2.4
10 Grady Frensdorff 12 Douglas High School 11.46 2 2.5
11 Caydin Webb 11 Spanish Springs 11.54 4 3.9
12 Dakota Jones 12 Douglas High School 11.55 1 2.4
13 Thomas Bough 12 Galena High School 11.56 2 2.5
14 Dakota Dunlap 10 Reed High School 11.74 3 4.6
15 Andres Bray 12 Spanish Springs 11.75 3 4.6
16 Zachary Pszotka 11 McQueen High School 11.75 4 3.9
17 Evan Moses 11 Douglas High School 11.83 2 2.5
18 Nicolas Salcedo 12 Galena High School 11.84 1 2.4
19 Cameron Rodriguez 11 Damonte Ranch High School 11.89 4 3.9
20 Marck Conrado Alva 12 Reno High School 11.93 2 2.5
21 DJ Gonzalez -Brown 10 Damonte Ranch High School 11.96 3 4.6
22 Isiah Middaugh 10 Douglas High School 12.01 1 2.4
23 Ekow Atiemo-addo 11 Damonte Ranch High School 12.10 1 2.4
24 Osmar Soto-alvarez 11 Galena High School 12.17 1 2.4
25 Carter Gay 10 Reed High School 12.22 4 3.9
26 Miles Zeller 10 Reno High School 12.29 3 4.6
27 Dylan Mcniel 11 Reed High School 25.65 2 2.5
Girls 200 meter Dash 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kylee Quilici Quain 10 Reno High School 25.89 4 2.5
2 Bliss Moody 9 Douglas High School 26.34 3 2.2
3 Lillian Deffebach 11 McQueen High School 26.55 2 3.0
4 Averi Hardiman 12 Reno High School 26.76 1 2.3
5 Paulina Curiel Lomeli 12 McQueen High School 26.48 4 2.5
6 Ashlyn Triplett 11 Bishop Manogue High School 26.96 3 2.2
7 Julianne James 11 Douglas High School 27.11 1 2.3
8 Lauren Kauffmann 10 Reno High School 27.43 3 2.2
9 Maya West 10 Galena High School 27.43 2 3.0
10 Annalisa Torres-Morales 10 Carson High School 27.70 2 3.0
11 Emily Means 9 Reno High School 27.79 4 2.5
12 Kaylee Wu 10 McQueen High School 27.90 2 3.0
13 Evelyn Fraser 10 Galena High School 28.16 1 2.3
14 Bella Chavez 10 Galena High School 28.30 4 2.5
15 Genevieve Gibson 9 McQueen High School 28.34 1 2.3
16 Olivia Nicholas-ornbaum 12 Reed High School 28.51 4 2.5
17 Anastas Lombardi 9 Reed High School 28.65 1 2.3
18 Alysia Bibbs 11 Reed High School 28.80 2 3.0
19 Abigail Talbot 12 Reed High School 29.03 4 2.5
20 Katherine Muff 11 Galena High School 29.43 3 2.2
21 Keila Gonzalez-Brown 12 Damonte Ranch High School 29.52 1 2.3
22 Mia Sappenfield 12 Damonte Ranch High School 30.08 3 2.2
23 Koree Bostrom 11 Damonte Ranch High School 30.11 4 2.5
24 Alazeya Morris 12 Spanish Springs 30.55 3 2.2
25 Kailer Crawford 12 Damonte Ranch High School 31.22 2 3.0
26 Kaliyah Jacquez-vallejos 12 Spanish Springs 31.29 3 2.2
Boys 200 meter Dash 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Niko Amari 11 Reno High School 22.00 4 3.9
2 Ryker Dixon 12 Galena High School 22.22 1 2.3
3 Marshaun Brown 11 Bishop Manogue High School 22.24 2 3.1
4 Ashton Hayes 12 McQueen High School 22.36 3 2.5
5 Jacob Tabares 10 Reed High School 22.85 1 2.3
6 Drew Dutton 11 Reno High School 22.99 1 2.3
7 Christian Iacaboni 12 Damonte Ranch High School 23.00 2 3.1
8 AJ Thurston 11 Douglas High School 23.03 3 2.5
9 William Wolters 10 Reed High School 23.26 3 2.5
10 Edward Osborn 10 Damonte Ranch High School 23.40 4 3.9
11 Brock Jolley 12 McQueen High School 23.42 2 3.1
12 Dakota Jones 12 Douglas High School 23.45 4 3.9
13 Adrian Sanchez Elizondo 10 McQueen High School 23.52 2 3.1
14 Markas Logvinenka 12 Damonte Ranch High School 23.71 1 2.3
15 Andres Bray 12 Spanish Springs 23.73 1 2.3
16 Hunter Matthies 12 Carson High School 23.89 2 3.1
17 Jayden JT) Thompson 9 Reed High School 24.04 3 2.5
18 Mateo Esquivel 10 Douglas High School 24.27 4 3.9
19 Matthew Sanchez-Ermis 10 Galena High School 24.35 3 2.5
20 Marck Conrado Alva 12 Reno High School 24.42 4 3.9
21 Joshua Bischopink 12 McQueen High School 24.54 2 3.1
22 Sean Egan 12 Reno High School 24.55 1 2.3
23 Osmar Soto-alvarez 11 Galena High School 24.56 2 3.1
24 Reed Ward 10 Douglas High School 24.73 4 3.9
25 Luka Wozniak 10 Galena High School 24.78 3 2.5
26 Caleb Aguilar 12 Reed High School 24.82 3 2.5
27 Nathan Burke 9 Spanish Springs 24.95 2 3.1
28 Isaiah Harper 9 Spanish Springs 25.35 1 2.3
29 Adam Sulik 12 Carson High School 26.33 1 2.3
30 Chris Wells 10 Spanish Springs 26.35 3 2.5
Girls 400 meter Dash 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jessica James 12 Douglas High School 59.30 2
2 Ashleigh Burke 10 Reno High School 59.55 3
3 Averi Hardiman 12 Reno High School 1:00.26 1
4 Addy Morgan 9 Carson High School 1:00.35 2
5 Paulina Curiel Lomeli 12 McQueen High School 1:00.39 3
6 Lillian Deffebach 11 McQueen High School 1:00.88 3
7 Joliette Johnson 12 Spanish Springs 1:01.64 1
8 Samantha Mahler 12 McQueen High School 1:03.36 2
9 Sydney Menante 10 Reno High School 1:04.42 1
10 Alexis Edwards 11 Reno High School 1:05.65 3
11 Lauren La Fountain 12 Galena High School 1:06.37 1
12 Olivia Nord 12 Douglas High School 1:07.21 3
13 Abigail Talbot 12 Reed High School 1:07.40 3
14 Hanna Hanlon 9 McQueen High School 1:07.86 3
15 Tristan Garner 9 Damonte Ranch High School 1:07.86 1
16 Julia Digrazia 10 Bishop Manogue High School 1:09.47 1
17 Callie Adams 9 Reed High School 1:10.24 2
18 Kailer Crawford 12 Damonte Ranch High School 1:11.10 2
19 Lauryn Bell-Cabacungan 10 Reed High School 1:12.38 3
20 Bella Palmer 10 Damonte Ranch High School 1:13.53 2
Boys 400 meter Dash 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Christian Iacaboni 12 Damonte Ranch High School 51.60 3
2 Nicholas Batien 12 Carson High School 52.83 4
3 Corbyn Wadleigh 11 McQueen High School 52.95 2
4 Bodie Cohen 11 McQueen High School 53.33 1
5 Daniel Arden 12 Reno High School 53.37 1
6 Markas Logvinenka 12 Damonte Ranch High School 53.80 3
7 Luka Wozniak 10 Galena High School 54.62 3
8 Hunter Matthies 12 Carson High School 54.78 2
9 Matthew Ritenhouse 9 Galena High School 55.06 1
10 Isaac Ludwig 11 McQueen High School 55.48 4
11 Ethan Chavez 12 Spanish Springs 55.96 2
12 Joshua Nelson 9 Douglas High School 56.07 2
13 Charles Shirley 10 Damonte Ranch High School 56.34 1
14 Andrew Ingersoll 9 Carson High School 56.68 3
15 Isaiah Harper 9 Spanish Springs 57.25 3
16 Dylan Reeves 11 Reno High School 57.29 4
17 Nathan Meredith 11 Damonte Ranch High School 57.38 2
18 Mateo Skinner 9 Reed High School 57.43 1
19 Joshua Bischopink 12 McQueen High School 57.73 4
20 Rock Gignac 11 Douglas High School 58.48 1
21 Tegan Canadian 9 Spanish Springs 58.66 4
22 Owen Mecak 9 Douglas High School 59.04 3
23 Nathan Burke 9 Spanish Springs 59.14 3
24 Jonah Johnson 9 Reed High School 1:00.94 4
25 Brady Talbot 9 Reed High School 1:01.75 2
Girls 800 meter Run 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Eleanor Raker 9 Galena High School 2:22.03 2
2 Amaya Aramini 10 Bishop Manogue High School 2:24.94 1
3 Ava Luczkow 10 Bishop Manogue High School 2:29.71 2
4 Mariah Davis 11 Galena High School 2:29.83 1
5 Gia Brunetti 9 Bishop Manogue High School 2:30.49 2
6 Maddy Hadwick 10 Galena High School 2:32.98 2
7 Kambri Felsted 9 Spanish Springs 2:34.94 2
8 Sydney Rogers 10 Reno High School 2:35.07 2
9 Sofia Schmidhuber 12 Galena High School 2:35.53 1
10 Mckenna Budd 12 Carson High School 2:37.25 1
11 Jada White 11 Spanish Springs 2:38.77 2
12 Kaylynn Bloomfield 10 Carson High School 2:40.42 1
13 Thalia Arrate 11 Reno High School 2:40.72 1
14 Rachel Osgard 11 Reno High School 2:41.50 1
15 Macy Schoenfeldt 12 Reed High School 2:42.39 2
16 Marcella Dearcos 12 McQueen High School 2:45.75 2
17 Tristan Garner 9 Damonte Ranch High School 2:46.24 1
18 Hailey Stallings 10 McQueen High School 2:47.12 1
19 Ella Dooley 10 Carson High School 2:47.38 2
20 Amanda Narcise 10 Reed High School 2:48.06 1
21 Natalya Ransdell 11 Spanish Springs 2:48.55 2
22 Sofia Paiva 9 Reed High School 2:49.13 1
23 Olivia Nord 12 Douglas High School 2:52.65 2
24 Lola Musgrave 11 Spanish Springs 2:53.69 1
25 Claire Cartier 12 Carson High School 2:55.03 2
26 Erika Garcia 11 McQueen High School 2:55.16 1
27 Kendra Cook 10 McQueen High School 3:00.84 2
Boys 800 meter Run 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kyle Ortega-gammil 12 Reno High School 2:02.00 2
2 Nicholas Batien 12 Carson High School 2:07.12 1
3 Spencer Wirshing 11 Galena High School 2:05.02 2
4 Azarael Solidum-or 12 McQueen High School 2:08.11 1
5 Cael Mattioli 11 Reno High School 2:06.01 2
6 Tristan Rutledge 9 Carson High School 2:08.20 1
7 Jackson Hughes 11 Galena High School 2:08.73 1
8 Joseph Eidem 11 Bishop Manogue High School 2:08.83 2
9 James Cleary 12 McQueen High School 2:09.64 2
10 Aaron Lopez 12 Reed High School 2:10.24 1
11 Jacob Miller 12 Reed High School 2:10.58 1
12 Liam Malley 11 Reed High School 2:11.19 1
13 Noah Jackson 10 Spanish Springs 2:13.31 2
14 Nathan Highley 11 Galena High School 2:13.68 1
15 James Peachey 10 McQueen High School 2:14.06 2
16 Adam Webb 9 Damonte Ranch High School 2:14.34 1
17 Jonah Harris 10 McQueen High School 2:17.25 2
18 Dominic Valdez 12 Carson High School 2:19.50 2
19 Ryan Tang 10 Spanish Springs 2:19.93 2
20 Justice Mosso 12 Reno High School 2:25.22 1
21 Zachary Krainbrink 9 Damonte Ranch High School 2:28.04 2
22 Noah Jacobson 12 Spanish Springs 2:30.97 1
Girls 1600 meter Run 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Amaya Aramini 10 Bishop Manogue High School 5:17.45 1
2 Eleanor Raker 9 Galena High School 5:23.35 2
3 Ava Luczkow 10 Bishop Manogue High School 5:30.63 2
4 Mariah Davis 11 Galena High School 5:33.52 1
5 Sofia Schmidhuber 12 Galena High School 5:37.64 1
6 Alyssa Bronander 11 Galena High School 5:40.08 2
7 Annalina Andresen 10 Reno High School 5:45.06 1
8 Kambri Felsted 9 Spanish Springs 5:53.71 2
9 Jada White 11 Spanish Springs 5:54.19 1
10 Amanda Narcise 10 Reed High School 5:55.71 2
11 Ella Dooley 10 Carson High School 5:57.46 1
12 Sofia Paiva 9 Reed High School 5:58.50 2
13 Ava Carlstrom 12 Reno High School 5:59.77 2
14 Eleanor Romeo 9 Carson High School 5:59.78 1
15 Jinnie Ponczoch 9 Carson High School 6:00.03 1
16 Jenica Lynch 12 Reno High School 6:00.31 2
17 Natalya Ransdell 11 Spanish Springs 6:12.26 1
18 Lola Musgrave 11 Spanish Springs 6:13.69 2
19 Macy Schoenfeldt 12 Reed High School 6:14.43 1
20 Kendra Cook 10 McQueen High School 6:31.37 2
Boys 1600 meter Run 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kyle Ortega-gammil 12 Reno High School 4:38.11 2
2 Jackson Elliott 10 Damonte Ranch High School 4:46.21 1
3 Jackson Davis 11 Douglas High School 4:40.65 2
4 Eric Ortega-Gammill 10 Reno High School 4:47.56 1
5 Lucas Godard 11 Reed High School 4:45.48 2
6 Noah Jackson 10 Spanish Springs 4:45.73 2
7 Sawyer Macy 9 Carson High School 4:46.79 2
8 Jackson Hughes 11 Galena High School 4:48.77 1
9 Luke Davis 9 Douglas High School 4:48.99 1
10 Jacob Miller 12 Reed High School 4:54.04 2
11 Dylon Solomon 9 Reno High School 4:54.67 2
12 James Peachey 10 McQueen High School 4:55.48 1
13 Paul Dannenberg 9 Galena High School 5:00.73 2
14 Carson Franklin 10 Reno High School 5:01.68 1
15 Dalton Legenbauer 10 Damonte Ranch High School 5:02.01 1
16 Wyatt Welch 9 McQueen High School 5:06.00 2
17 Mateo Verdi 9 Reed High School 5:06.24 1
18 Gabriel Weaver 11 Reed High School 5:07.62 1
19 Dominic Valdez 12 Carson High School 5:07.82 2
20 Anthony Sharp 9 Damonte Ranch High School 5:15.53 1
21 Alex Miner 9 Carson High School 5:17.69 1
22 Luke Zavala 12 McQueen High School 5:24.27 1
23 Azarael Solidum-or 12 McQueen High School 5:24.36 2
24 Noah Jacobson 12 Spanish Springs 5:46.88 2
Girls 3200 meter Run 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 3200 meter Run 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Hurdles 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mya Johnson 12 Reed High School 16.13 3 3.3
2 Soffia Rasmussen 11 Galena High School 17.35 1 1.7
3 Anne Davis 9 Carson High School 18.00 2 2.5
4 Brooke Lowery 11 Damonte Ranch High School 17.94 1 1.7
5 Kendra Rowe 9 Spanish Springs 18.12 3 3.3
6 Natali Elerick 10 McQueen High School 18.16 2 2.5
7 Mckenzie Garrett 10 Galena High School 18.43 3 3.3
8 Hattie Reid 9 Galena High School 18.86 1 1.7
9 Kiah Cronin 11 Reed High School 19.28 1 1.7
10 Alysia Bibbs 11 Reed High School 19.30 1 1.7
11 Whitney Heit 11 Bishop Manogue High School 19.31 3 3.3
12 Jasmine Ellis 11 Damonte Ranch High School 19.68 2 2.5
13 Logan Karwoski 10 Douglas High School 19.77 3 3.3
14 Aiyanna Washington 11 Damonte Ranch High School 19.81 2 2.5
15 Kate Trainor 11 Galena High School 19.97 3 3.3
16 Noelle Brady 11 Reno High School 20.33 2 2.5
17 Shantal Hurtado-corral 11 McQueen High School 20.83 3 3.3
18 Kamille Evanchak 11 Bishop Manogue High School 21.55 1 1.7
Boys 110 meter Hurdles 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jayden LaGrone 11 McQueen High School 15.07 3 1.6
2 Kai Miller 12 Carson High School 15.62 2 1.7
3 Thomas Bough 12 Galena High School 16.30 1 0.2
4 Ioane Tuia 12 Carson High School 16.18 2 1.7
5 Sean Egan 12 Reno High School 16.54 1 0.2
6 Nicolas Salcedo 12 Galena High School 16.63 2 1.7
7 Brock Jolley 12 McQueen High School 16.70 1 0.2
8 Griffith Gotchy 12 Galena High School 17.18 3 1.6
9 Liam Carvajal 12 Reed High School 17.20 3 1.6
10 Dylan Spear-Holub 10 Douglas High School 17.54 1 0.2
11 Stone Rasmussen 9 Galena High School 18.03 2 1.7
12 Andrew Gunderson 11 Douglas High School 18.36 2 1.7
13 Chris Wells 10 Spanish Springs 18.45 3 1.6
14 Landon Zavala 10 McQueen High School 18.67 1 0.2
15 Graham Thomas 12 Reno High School 18.68 2 1.7
16 Daelin Moss 10 McQueen High School 18.75 3 1.6
17 Ayden Sawyer 10 Reed High School 19.07 3 1.6
18 Domanick Vela 10 Damonte Ranch High School 19.17 1 0.2
19 Jay Dunlap 12 Reno High School 20.03 3 1.6
20 Robert Marshall 9 Spanish Springs 20.39 2 1.7
Girls 300 meter Hurdles 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Farryn Pauly 12 Galena High School 51.34 3
2 Kendra Rowe 9 Spanish Springs 51.99 2
3 Soffia Rasmussen 11 Galena High School 52.52 1
4 Whitney Heit 11 Bishop Manogue High School 52.10 3
5 Kaylynn Bloomfield 10 Carson High School 52.61 2
6 Brooke Lowery 11 Damonte Ranch High School 52.66 1
7 Cielo Coudriet 10 Galena High School 52.79 2
8 Eliza Ross 10 Spanish Springs 53.61 2
9 Natali Elerick 10 McQueen High School 54.15 3
10 Kate Trainor 11 Galena High School 54.80 2
11 Kiah Cronin 11 Reed High School 55.09 1
12 Logan Karwoski 10 Douglas High School 55.40 3
13 Isabella Villasenor 12 Reed High School 56.31 1
14 Kamille Evanchak 11 Bishop Manogue High School 57.14 3
15 Noelle Brady 11 Reno High School 58.30 2
16 Ashlyn Miranda 12 Carson High School 59.21 1
17 Shantal Hurtado-corral 11 McQueen High School 59.65 1
Boys 300 meter Hurdles 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jayden LaGrone 11 McQueen High School 41.44 1
2 Brock Jolley 12 McQueen High School 41.99 2
3 Thomas Bough 12 Galena High School 42.98 3
4 Jeffrey Langley 12 Bishop Manogue High School 43.00 2
5 Chris Shakespeare 10 Spanish Springs 43.44 1
6 Ioane Tuia 12 Carson High School 44.71 3
7 Graham Thomas 12 Reno High School 46.05 2
8 Griffith Gotchy 12 Galena High School 46.46 1
9 Chris Wells 10 Spanish Springs 46.78 1
10 Travis Nichols 9 Spanish Springs 46.86 2
11 Andrew Gunderson 11 Douglas High School 46.90 3
12 Liam Carvajal 12 Reed High School 47.62 3
13 Robert Marshall 9 Spanish Springs 48.59 3
14 Dylan Spear-Holub 10 Douglas High School 48.75 2
15 Landon Zavala 10 McQueen High School 48.95 1
16 Stone Rasmussen 9 Galena High School 49.35 3
17 Cole Taunton 9 Douglas High School 50.19 2
18 Jay Dunlap 12 Reno High School 51.84 3
19 Dominico Granieri 12 Reno High School 51.88 1
20 Joseph Dietsch 12 McQueen High School 54.26 1
21 Greyson Simpson 9 Reno High School 58.83 2
Girls 4x100 Meter Relay 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x100 Meter Relay 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x200 Meter Relay 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x200 Meter Relay 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x400 Meter Relay 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x400 Meter Relay 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x800 Meter Relay 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Galena High School 9:41.64 1
2 Bishop Manogue High School 9:48.34 1
3 Spanish Springs 10:11.08 1
4 Reno High School 10:19.95 1
5 Carson High School 10:25.15 1
6 Douglas High School 11:24.40 1
7 McQueen High School 11:29.65 1
Boys 4x800 Meter Relay 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Carson High School 8:25.87 1
2 Galena High School 8:26.32 1
3 Reed High School 8:27.82 1
4 McQueen High School 8:36.25 1
5 Damonte Ranch High School 8:41.38 1
6 Spanish Springs 9:10.44 1
Girls High Jump 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mckenzie Garrett 10 Galena High School 5-2 1
2 Logan Karwoski 10 Douglas High School 4-10 1
3 Caysie-Jean Baker 10 Damonte Ranch High School 4-10 1
4 Quinn Wells 11 Damonte Ranch High School 4-10 1
4 Delaney Miller 12 Damonte Ranch High School 4-10 1
6 Raquel Buenting 11 Bishop Manogue High School 4-6 1
6 Isabella Villasenor 12 Reed High School 4-6 1
8 Sydney Porter 9 Reno High School 4-6 1
9 Sydney Flint 10 Bishop Manogue High School 4-6 1
10 Brynn Belingheri 10 Reed High School 4-6 1
11 Kylie Freeman 10 Galena High School 4-4 1
Boys High Jump 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Rexton Thorson 12 Damonte Ranch High School 6-0 1
2 Bracken Anderson 12 Reed High School 6-0 1
3 CJ Stinson 12 Spanish Springs 5-10 1
4 Elio Barsanti 12 Bishop Manogue High School 5-8 1
5 Kai Borsella 9 Spanish Springs 5-8 1
6 Zachary Rockwell 12 Galena High School 5-6 1
7 Carter Rockwell 9 Galena High School 5-6 1
8 Alexander Hancock 9 McQueen High School 5-4 1
9 Jett Norman 11 Damonte Ranch High School 5-4 1
10 Zachary Bain 9 Galena High School 5-0 1
10 Stone Rasmussen 9 Galena High School 5-0 1
Girls Pole Vault 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sydney Phillips 12 Reed High School 9-9 1
2 Carissa Bilderback 12 Douglas High School 9-3 1
3 Adessa Mathews 9 Reed High School 9-0 1
4 Grace Macharg 9 Reno High School 8-6 1
5 Sara Weaver 12 Douglas High School 8-6 1
6 Isabella Peissner 10 Galena High School 8-0 1
7 Grace Cauble 11 Reed High School 8-0 1
8 Kristin Clawson 9 Reno High School 8-0 1
9 Genevieve Gibson 9 McQueen High School 7-6 1
9 Marissa Villegas 10 Reno High School 7-6 1
11 Rachael Cartwright 11 Galena High School 6-6 1
11 Sydney Romeo 11 Carson High School 6-6 1
Boys Pole Vault 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kai Miller 12 Carson High School 13-0 1
2 Logan Barnes 12 McQueen High School 13-0 1
3 Griffith Gotchy 12 Galena High School 12-6 1
4 Elio Barsanti 12 Bishop Manogue High School 12-0 1
4 Samuel Case 12 Reed High School 12-0 1
6 Daniel Fugal 12 Damonte Ranch High School 12-0 1
7 Blaine Fox Sobolewski 12 McQueen High School 11-6 1
8 Matteo Mattioli 9 Reno High School 11-6 1
9 Carsen Steimle 12 Galena High School 11-0 1
10 Brock Bryant 9 Bishop Manogue High School 11-0 1
11 Trevor Britt 11 Carson High School 10-6 1
12 Caleb Aguilar 12 Reed High School 10-0 1
12 Spiros Anastassatos 9 Reno High School 10-0 1
12 Adam Sulik 12 Carson High School 10-0 1
15 Christian Vawters 11 McQueen High School 9-6 1
Girls Long Jump 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cora Gibson 11 McQueen High School 16-5.75 2
2 Bliss Moody 9 Douglas High School 16-3.25 2
3 Mya Johnson 12 Reed High School 16-2.75 2
4 Amaya Champman 9 Spanish Springs 16-1 2
5 Caysie-Jean Baker 10 Damonte Ranch High School 15-8.50 2
6 Jessica James 12 Douglas High School 15-6.50 2
7 Logan Karwoski 10 Douglas High School 15-4.75 2
8 Carissa Bilderback 12 Douglas High School 15-0.75 2
9 Megan Joseph 12 Galena High School 14-9.75 2
10 Katherine Muff 11 Galena High School 14-4.75 2
11 Layla Wagner 10 Reno High School 14-2.75 1
12 Hattie Reid 9 Galena High School 14-1.75 1
13 Nora Harsin 11 Spanish Springs 14-1 1
14 Gianna Giron 10 Damonte Ranch High School 14-0 1
15 Sydney Flint 10 Bishop Manogue High School 13-11.75 1
16 Delaney Miller 12 Damonte Ranch High School 13-11 1
17 Sarah Ansari 9 Reed High School 13-2 1
18 Raquel Buenting 11 Bishop Manogue High School 13-0.50 1
18 Alazeya Morris 12 Spanish Springs 13-0.50 1
20 Abigail Simmons 9 Galena High School 12-11 2
21 Brynn Belingheri 10 Reed High School 12-3.50 1
Boys Long Jump 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ryker Dixon 12 Galena High School 21-0.25 2
2 Luan Nguyen 12 McQueen High School 20-5.25 2
3 Bodie Cohen 11 McQueen High School 19-6.50 2
4 CJ Stinson 12 Spanish Springs 19-4.25 2
5 Jett Norman 11 Damonte Ranch High School 18-10.75 2
6 Hudson Heimerman 12 Reno High School 18-8.25 2
7 Jabari Hippoolyte 10 Spanish Springs 18-5.50 2
8 Kai Borsella 9 Spanish Springs 18-2.75 1
9 James Cleary 12 McQueen High School 18-0.75 2
10 Ekow Atiemo-addo 11 Damonte Ranch High School 18-0 2
10 Carter Rockwell 9 Galena High School 18-0 2
12 Brady Dixon 10 Galena High School 17-11.50 1
12 Corbyn Wadleigh 11 McQueen High School 17-11.50 2
14 Miles Zeller 10 Reno High School 17-10 1
15 Evan Moses 11 Douglas High School 17-8.75 1
16 Shane Sisco 10 Damonte Ranch High School 17-8.25 2
16 Rexton Thorson 12 Damonte Ranch High School 17-8.25 1
18 Alex Bowman 10 Spanish Springs 17-7.50 1
19 Dylan Mcniel 11 Reed High School 17-5.25 2
20 Nathan Bronander 9 Galena High School 17-2.75 1
20 Kyle Mead 10 Reno High School 17-2.75 1
22 Rock Gignac 11 Douglas High School 16-6 2
23 Joshua Nelson 9 Douglas High School 16-4.50 1
24 Dakota Dunlap 10 Reed High School 16-0.50 1
25 Roberto Juarez 9 Carson High School 14-7.75 1
26 Terrel Powers 11 Carson High School 14-0 1
27 Zack Lopez 10 Carson High School 13-10.50 1
Girls Triple Jump 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Triple Jump 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Shot Put 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Melenaite Manu 12 Reed High School 33-3 2
2 Sophie Marchut 11 Douglas High School 32-6.25 2
3 Megan Strand 11 Douglas High School 31-6.25 2
4 Jordan Bailey 10 Reed High School 31-0.75 2
5 Makayla Bonczyk 11 Galena High School 29-9 2
6 Jaclyn Daley 11 McQueen High School 28-9.50 2
7 Anela Mitchell 11 Carson High School 27-10 2
8 Sydney Wright 12 Damonte Ranch High School 27-8.75 2
9 Sadie Ward 12 Galena High School 26-7 2
10 Deziree Roth 12 Reed High School 26-2 2
11 Ava Kordonaway 9 Carson High School 25-11.75 1
12 Pejuta Win Osorio 12 Carson High School 25-11 1
13 Madeleine Jones 10 Bishop Manogue High School 25-9.25 1
14 Madyson Waters 11 Damonte Ranch High School 25-2.25 2
15 Ronnie Avansino 11 Reno High School 25-0.50 1
16 Alyssa Mortimer 12 Douglas High School 25-0 2
17 Emma Culbert 10 Damonte Ranch High School 24-9.50 1
18 Reagan Graham 10 Spanish Springs 24-8.75 1
19 Brooke Harkleroad 11 Douglas High School 24-8 1
20 Kaitlyn Smith 10 Spanish Springs 24-7.25 2
21 Katie Hadwick 12 Galena High School 24-7 1
22 Mia Grunstead 9 Spanish Springs 24-6 1
22 Julia McKee 11 Reed High School 24-6 1
24 Alexis Martin 10 McQueen High School 23-2.50 1
25 Lydia Schwab 12 Reno High School 22-7 1
26 Cassidy Leatham 9 Carson High School 21-3 1
Boys Shot Put 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sioape Vatikani 12 Bishop Manogue High School 54-0 3
2 Shawn Klingler 12 McQueen High School 48-2.25 3
3 Jared Cuenca 11 Spanish Springs 47-10.75 3
4 Zane Ferguson 12 Carson High School 46-10.75 3
5 Kenyon Larsen 12 Damonte Ranch High School 46-6 3
6 Oliver Dravucz 12 Damonte Ranch High School 43-9.25 3
7 Aiden Flores 11 Reed High School 43-7.75 3
8 Elias Justice 11 Spanish Springs 43-5.25 2
9 Jonathan Lord 12 McQueen High School 43-0.75 3
10 Trace Patterson 12 Spanish Springs 42-11.75 3
11 Braelen Toles 10 Damonte Ranch High School 42-2 3
12 Justin Rickett 10 McQueen High School 40-11.25 2
13 Ben Larsen 12 Damonte Ranch High School 40-5.75 3
14 Colby Compston 12 Galena High School 40-3.50 2
14 Cal Faulstich 11 Bishop Manogue High School 40-3.50 2
16 Daelin Moss 10 McQueen High School 39-8.50 2
17 Tyler Buice 11 Bishop Manogue High School 39-5.50 1
18 Jack Shoda 9 Galena High School 38-8.25 1
19 Joseph Moler 12 Reed High School 38-7.25 2
20 Alexander Myrehn 11 Carson High School 38-7 2
21 Dario Lopez 12 Reed High School 38-2.75 2
22 Matthew Guevin 10 Reno High School 37-10 2
23 Caleb Lewis 12 Douglas High School 37-8.50 2
24 Franco Munoz 11 Carson High School 37-4 2
25 Evan Moses 11 Douglas High School 36-11.25 1
26 Cormac Anderson 9 Spanish Springs 36-8.50 1
27 Cezar Avalos 12 Reno High School 36-6.75 1
28 Gabriel Herrera 12 Reed High School 35-7 1
29 Joshua Kim 11 Reno High School 34-9.50 1
30 Ian Brockelsby 10 Galena High School 34-8.50 1
31 Culbertson Long 11 Reno High School 32-10 1
32 Tyler Klitzke 11 Galena High School 31-9.50 1
33 Connor Winter 12 Douglas High School 31-5.75 1
34 Noa Tuia 11 Carson High School 3-2 2
Girls Discus Throw 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sadie Ward 12 Galena High School 103-2 2
2 Sophie Marchut 11 Douglas High School 99-5 2
3 Megan Strand 11 Douglas High School 97-2 2
4 Gianna Marini 10 McQueen High School 91-8 2
5 Ava Kordonaway 9 Carson High School 90-3 2
6 Brooke Harkleroad 11 Douglas High School 89-4 2
7 Madeleine Jones 10 Bishop Manogue High School 88-3 1
8 Madyson Waters 11 Damonte Ranch High School 88-1 2
9 Reagan Graham 10 Spanish Springs 81-8 2
10 Kaitlyn Smith 10 Spanish Springs 79-9 2
11 Emma Culbert 10 Damonte Ranch High School 78-1 2
11 Jaclyn Daley 11 McQueen High School 78-1 2
13 Pejuta Win Osorio 12 Carson High School 78-0 1
14 Melenaite Manu 12 Reed High School 77-5 2
15 Makayla Bonczyk 11 Galena High School 74-11 2
16 Julia McKee 11 Reed High School 74-2 1
17 Deziree Roth 12 Reed High School 72-10 1
18 Anela Mitchell 11 Carson High School 72-7 2
19 Mia Grunstead 9 Spanish Springs 71-4 1
20 Jordan Bailey 10 Reed High School 69-10 1
21 Lydia Schwab 12 Reno High School 66-3 1
22 Sydney Wright 12 Damonte Ranch High School 65-8 1
23 Cassidy Leatham 9 Carson High School 65-5 1
24 Ronnie Avansino 11 Reno High School 62-4 1
25 Alexis Martin 10 McQueen High School 61-0 1
26 Katie Hadwick 12 Galena High School 60-8 1
27 Alyssa Mortimer 12 Douglas High School 60-4 1
Boys Discus Throw 5A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Shawn Klingler 12 McQueen High School 149-7 3
2 Zane Ferguson 12 Carson High School 143-10 3
3 Kenyon Larsen 12 Damonte Ranch High School 134-10 3
4 Trace Patterson 12 Spanish Springs 132-5 3
5 Ben Larsen 12 Damonte Ranch High School 128-10 3
6 Sioape Vatikani 12 Bishop Manogue High School 126-4 2
7 Jared Cuenca 11 Spanish Springs 125-4 3
8 Caleb Lewis 12 Douglas High School 114-7 3
9 Oliver Dravucz 12 Damonte Ranch High School 113-7 3
10 Louis Uccelli 10 McQueen High School 113-0 3
11 Colby Compston 12 Galena High School 111-3 3
12 Cal Faulstich 11 Bishop Manogue High School 111-2 1
13 Connor Winter 12 Douglas High School 109-1 2
14 Aiden Flores 11 Reed High School 108-5 2
15 Noa Tuia 11 Carson High School 107-5 2
16 Landon Zavala 10 McQueen High School 106-10 2
17 Jonathan Lord 12 McQueen High School 104-8 1
18 Dario Lopez 12 Reed High School 102-8 3
19 Alexander Myrehn 11 Carson High School 99-10 2
20 Gavynn Ostrander 12 Spanish Springs 95-0 2
21 Luke Bell 11 Damonte Ranch High School 93-3 3
22 Nick Larragueta 11 Bishop Manogue High School 91-8 1
23 Gabriel Ernstine 11 Reed High School 90-5 1
24 Zachary Compston 9 Galena High School 89-11 1
25 Cezar Avalos 12 Reno High School 89-0 1
26 Jack Shoda 9 Galena High School 88-2 1
27 Joshua Kim 11 Reno High School 85-8 2
28 Graham Lemons 10 Reno High School 85-0 1
29 Cody Arao 12 Galena High School 84-11 2
30 Gabriel Forest 11 Spanish Springs 80-0 2
31 Matthew Guevin 10 Reno High School 78-9 1
32 Matthias Lopez 12 Reed High School 75-6 1
Girls 100 meter Dash 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 100 meter Dash 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 200 meter Dash 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 200 meter Dash 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 400 meter Dash 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 400 meter Dash 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 800 meter Run 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 800 meter Run 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 1600 meter Run 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1600 meter Run 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 3200 meter Run 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 3200 meter Run 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Hurdles 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 110 meter Hurdles 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 300 meter Hurdles 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 300 meter Hurdles 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x100 Meter Relay 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x100 Meter Relay 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x200 Meter Relay 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x200 Meter Relay 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x400 Meter Relay 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x400 Meter Relay 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x800 Meter Relay 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x800 Meter Relay 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls High Jump 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys High Jump 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Pole Vault 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Pole Vault 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Long Jump 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Long Jump 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Triple Jump 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Triple Jump 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Shot Put 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Shot Put 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Discus Throw 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Discus Throw 3A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Dash 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 100 meter Dash 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 200 meter Dash 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 200 meter Dash 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 400 meter Dash 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 400 meter Dash 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 800 meter Run 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 800 meter Run 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 1600 meter Run 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1600 meter Run 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 3200 meter Run 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 3200 meter Run 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Hurdles 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 110 meter Hurdles 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 300 meter Hurdles 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 300 meter Hurdles 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x100 Meter Relay 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x100 Meter Relay 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x200 Meter Relay 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x200 Meter Relay 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x400 Meter Relay 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x400 Meter Relay 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x800 Meter Relay 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x800 Meter Relay 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls High Jump 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys High Jump 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Pole Vault 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Pole Vault 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Long Jump 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Long Jump 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Triple Jump 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Triple Jump 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Shot Put 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Shot Put 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Discus Throw 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Discus Throw 2A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Dash 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 100 meter Dash 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 200 meter Dash 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 200 meter Dash 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 400 meter Dash 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 400 meter Dash 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 800 meter Run 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 800 meter Run 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 1600 meter Run 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1600 meter Run 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 3200 meter Run 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 3200 meter Run 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Hurdles 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 110 meter Hurdles 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 300 meter Hurdles 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 300 meter Hurdles 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x100 Meter Relay 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x100 Meter Relay 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x200 Meter Relay 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x200 Meter Relay 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x400 Meter Relay 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x400 Meter Relay 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x800 Meter Relay 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x800 Meter Relay 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls High Jump 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys High Jump 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Pole Vault 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Pole Vault 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Long Jump 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Long Jump 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Triple Jump 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Triple Jump 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Shot Put 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Shot Put 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Discus Throw 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Discus Throw 1A
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Dash 5A Wheelchair
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 100 meter Dash 5A Wheelchair
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 200 meter Dash 5A Wheelchair
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 400 meter Dash 5A Wheelchair
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 400 meter Dash 5A Wheelchair
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 800 meter Run 5A Wheelchair
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1600 meter Run 5A Wheelchair
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 3200 meter Run 5A Wheelchair
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 200 meter Dash 5A Wheelchair
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================